Bran Bran komentáře u knih

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Kniha s velmi silným příběhem. Doktorka Kálalová byla neuvěřitelně činorodý člověk a její činorodost je do určité míry inspirace a motivace pro každého. Kniha se velmi dobře četla, nejspíše se k ní vrátím a určitě doporučuji přečíst.

31.08.2014 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Tak pesimistickou knihu od začátku do konce jsem ještě nečetla. Připadalo mi, že se autorka v popisu pocitů zúčastněných lidí několikrát opakovala, přišlo mi to stále stejné. Narozdíl od Bohyní mě tato kniha nechytla, ačkoliv jsem ráda že jsem si ji přečtla a dozvěděla jsem se zase něco nového z naší historie.

25.06.2014 2 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Kniha se velmi dobře čte, děj je napínavý, člověk se dozví mnoho o jiné kultuře až z toho občas mrazí. Moc pěkná kniha.

24.06.2014 4 z 5

Život bez hranic Život bez hranic Chrissie Wellington

Kniha byla velmi čtivá, na každé stránce motivace pro vlastní snažení. K tomu popis bezesporu velmi zajímavého života Chrissie Welington a spousta informací ze světa triatlonu, včetně podrobných zážitků z nejprestižnějšího triatlonového závodu Ironman na Hawaii. Pokud se jen trochu zajímáte o tento sport, určitě se vám kniha bude líbit :)

07.01.2015 5 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Zajímávě napsaná kniha o ještě zajímavějším člověku. Určitě doporučuji přečíst !

25.08.2014 4 z 5