Bramborka69 Bramborka69 komentáře u knih

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

Moc se líbila ta zápletka, i když nějaká část se třeba dala předpokládat. :) Knížka mě ale velmi bavila a horrory, to je moje. :)

31.03.2016

One Direction - Kdo jsme One Direction - Kdo jsme kolektiv autorů

Moc si tuhle knížku přeju :-D Jinak už mám cestu ke slávě a tu druhou... Podle toho co jsem si o ní přečetla, tak ji musím mít :-*

25.04.2015

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Ta knížka mě doopravdy dostala :) Jsem moc ráda, že jsem si mohla přečíst i čtrvrtý díl, ale ten skončil nerozhodně a tak bych byla ráda si spisovatelka zase na chvíli zahřála ruku a napsala pátý a úchvacující díl :D Moc už se na další díl (pokud vůbec bude) těším :)

07.11.2014

Nepoznaný Nepoznaný René Unischewski

Místo, abych tady psala jak byla kniha super a strhující... napíšu jenom FANTASTIC :)

16.10.2014

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Když jsem si četla zadní stranu knihy, brala jsem jí jako nudnou. Z počátků mi připadalo divné, že je to z pohledu dítěte, ale později jsem svůj názor změnila. Jsem hrozně ráda že jsem si ji přečetla a věnovala ji čas. :)

16.10.2014

Bramborová Bára Bramborová Bára Ivona Březinová

O důvod víc proč nemít ráda své jméno .. :-D

09.06.2014

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Tuto knihu jsem si už přečetla a zalíbila se mi. Akorát má jiný obal. Teď si čtu 3. díl a nemůžu se od toho odtrhnout. Vřele doporučuji.

26.05.2014

One Direction One Direction Mick O´Shea

Knihu jsem si nekupovala, ale má ji moje kamarádka. Jsem velkej fanoušek 1D. Jsem jejich věrná Directioners. Knihu jsem si přečetla už třikrát a stejnak mi to nestačí. :D Vřele doporučuji.

26.05.2014 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Když jsem si tu knihu začala číst už na začátku mě chytla. Doslova jsem se od ní nemohla odtrhnout. Přečetla jsem jí za 2 dny a jsem ráda, že byla napsaná. :D :)

06.04.2014