bookwoman bookwoman komentáře u knih

Povstání Herobrina 6 - Nesmrtelná zombie Povstání Herobrina 6 - Nesmrtelná zombie Steve DeWinter

Pěkná a dobrodružná knížka... Je to zase něco trochu jiného než všechno ostatní.

31.12.2015 4 z 5

Leonardo da Vinci: minibiografie renesančního vědce a umělce Leonardo da Vinci: minibiografie renesančního vědce a umělce José Morán

Pěkně ilustrovaná a naučná knížka.Doporučuji :-)

31.12.2015 4 z 5

Wendy Quillová a krokodýlí ocas Wendy Quillová a krokodýlí ocas Wendy Meddour

Pěkná knížka a hezké ilustrace 11-ti leté holky.Určitě si přečtu další díly.Kniha měla tři příběhy(ve knize pojmenované jako dějství) které měli pěkný a vtipný děj.Doporučuji♥.

29.12.2015 5 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Skvělá kniha, jako je celá série malého poseroutky.Doporučuji všem,co neradi čtou ale i ostatním.Na spravení nálady super♥.

29.12.2015 5 z 5

Pobřežní piráti - Trojka na stopě Pobřežní piráti - Trojka na stopě André Marx

Komix který má děj a ještě je hezký ilustrovaný.Tato kniha se mi velice líbila.

27.12.2015 4 z 5

Wolfgang Amadeus Mozart - Minibiografie hudebního génia Wolfgang Amadeus Mozart - Minibiografie hudebního génia José Morán

Pěkně ilustrovaná a naučná knížka.Doporučuji hlavně všem dětem,co se chtějí dozvědět něco o tomto slavnám skladateli.

Kráva a dědeček Kráva a dědeček Ivan Binar

Knihu jsem si vybrala kvůli jiným ilustracím než jsou na většině ilustrovaných knih.Celkem dobrá knížka.

27.12.2015 4 z 5

Postrach Denis si vede deník  - Velehorská dráha Postrach Denis si vede deník - Velehorská dráha Steven Butler

Zábavná a srandovní kniha,hodně jsem se zasmála.Četla už jsem i díl 1 a díl 2.Všechny tři díly mají dobrý nápad a jsou vtipné ♥.Tuto sérii doporučuji a zasměje se u ní snad každý.

26.12.2015 5 z 5

Isaac Newton - Minibiografie převratného vědce Isaac Newton - Minibiografie převratného vědce José Morán

Knížka se mi velice líbila a měla pěkné ilustrace.Byli v ní zahrnuty informace ale zábavnou formou.

25.12.2015 4 z 5

Tajný recept - Dobrodružná věda Tajný recept - Dobrodružná věda Dan Green

Pěkná a zábavná knížka:-D.

25.12.2015 4 z 5

Hrůzyplný lunapark Hrůzyplný lunapark Dan Green

Pěkná knížka na zopakování fyziky a to zábavným čtením;-) .

24.12.2015 4 z 5

Čtyřnozí kamarádi Čtyřnozí kamarádi Debra L. Green

Je to hodně dobrá knížka i jiné díly že série,vždy se zasměju této sérii.
DOPORUČUJI ♥

21.11.2015 4 z 5

O botě, která si šlapala na jazyk O botě, která si šlapala na jazyk Pavel Žiška

Pěkná knížka,srandovní příběhy i básničky.♥:-D

21.11.2015 3 z 5

Garfieldova show č. 3 - Úžasný létající pes a další příběhy Garfieldova show č. 3 - Úžasný létající pes a další příběhy Jim Davis

Celkem srandovní knížka.Líbily se mi ilustrace.Pěkně napsané.
DOPORUČUJI ;-)

21.11.2015 4 z 5

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

U některých hororů jsem nepochopila děj,některé horory byli spíš směšné než strašidelné.

14.10.2015 3 z 5

Výři nesýčkují Výři nesýčkují Lenka Zemanová

Dobrá kniha na procvičení vyjmenovaných slov.

14.10.2015 4 z 5

Jak a proč se rodí přátelství Jak a proč se rodí přátelství Walt Disney

Četla jsem lepší knížky.

25.07.2015 2 z 5

Případ zloděje bruslí Případ zloděje bruslí Jürgen Banscherus

Dobrodružná kniha.

25.07.2015 4 z 5

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Je to báječná knížka!!!!!
Je mi velice líto že jí už mám přečtenou!!!

Komu se kniha líbila ať dá palec nahoru!!!

27.05.2015 5 z 5

Záhada ukradených diamantů Záhada ukradených diamantů Martin Widmark