bookradise bookradise komentáře u knih

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Tohle bylo super! Knížka mě rozhodně nezklamala.
Ač musím přiznat, že místy to byl zmatek, tak jsem si knihu moc užila. Líbilo se mi, že jsme se dozvěděli zase víc informací o tom světě. A bylo super, jak všechno bylo propojené a pořád se nabalovaly další informace a problémy.
Hlavní hrdinka Bryce byla jako vždy super a svými plány mě ne jednou zaskočila. Hunt byl prostě úžasný. Oceňuji jak by oba pro ostatní obětovali cokoli. Oblíbila jsem si i ostatní postavy, hlavně pak ty nové.
První díl byl za mě lehce lepší, ale i tak to bylo super.
A ten konec!! Totální brain damage?!?! Jak mám vydržet čekat na další díl?
Knížku doporučuji, jen pozor na otevřený konec:).

Děkuji za e-knihu @humbook a #humbookblogeri :))
#spoluprace

25.10.2022 5 z 5

Deník průměrné zamilované blbky Deník průměrné zamilované blbky Júlia Matulová

Tahle kniha je milé čtení, které si myslím, že je spíše pro mladší čtenáře. Kniha mi totiž přišla poměrně jednoduchá, ale zase se i lehce četla.
Vaření hlavní hrdinky mě na knize bavilo asi nejvíc, protože bylo zábavné a já mohla zjistit, jak to v takové táborské kuchyni (ne)funguje.
Co bych knize vytkla bylo sousloví škrábání na zádech, protože se to pořád opakovalo a mně to připadalo rušivé.
Na hlavní hrdince se mi líbilo, že se ještě hledá a prožívá spoustu různých pocitů (např. ohledně své orientace) a tím pádem se do ní dalo lehce vžít. Na druhou stranu se úplně nechová na svůj věk a její chaty s kamarádkami mě vůbec nebavily.
Shrnula bych to tak, že kniha je pro mladší čtenáře, kteří nehledají nic složitého.

08.07.2022 1 z 5