BookloverKlara BookloverKlara komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl ještě lepší než první :-) Super rychlý spád člověka vtáhne do děje od první stránky. Jsem zvědavá, co Josie čeká dál :-)

29.03.2021 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Skvělé! Velmi příjemně unikátní, neobvyklý thriller, který jsem zhltla za jeden den.

28.11.2020 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Velmi čtivá detektivka, kterou jsem zhltla jedním dechem. Navíc moc hezká obálka. Doufám, že bude další díl!

23.09.2020 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Zajímavá změna oproti Erice a Kate. Super atmosféra a s Bryndzou vždy jistota, že knížku člověk neodloží :)

07.11.2023 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Mě se Iluze trefila do vkusu, super počtení, zajímavé postavy :-) Trochu neobvyklé krimi, ráda si přečtu další díl!

05.05.2022

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Není úniku jsem poslouchala jako audioknihu a velmi mi sedlo, nemohla jsem se odtrhnout. Za mě super první díl a těším se na další.

01.01.2024 5 z 5

Hodiny v Paříži Hodiny v Paříži Alex George

Moc hezká knížka, ve které se prolínají osudy čtyř lidí. Autorovi se neuvěřitelným způsobem podařilo zachytit atmosféru Paříže a radost ze života. Román se mi opravdu moc líbil :-) Nejvíc mě zajímal Marcel Proust, o lince s Camille bych si klidně přečetla víc...

05.10.2021 5 z 5

Moje tlustá opilá svatba Moje tlustá opilá svatba Robert Bryndza

V Mojí tlusté opilé svatbě jsem našla přesně to, co jsem očekávala. Jsem fanoušek hlavně thrillerů od Roberta Bryndzy, ale ani Coco určitě nezklame a mezi vraždami je to super oddechové čtení :)

03.05.2022 5 z 5

Není to sice moc můj žánr ale v rámci žánru super. Byla jsem velmi pozitivně překvapená, jaká to byla zábava. Coco se četla jedním dechem :) Skvělá oddechovka, další díly si určitě přečtu taky.

22.09.2021 5 z 5

Jsem velmi pozitivně překvapená, není to žádná přeslazená romantika, s Coco je zábava. Super oddychovka plná zábavných momentů. Moc jsem si Coco užila!

07.06.2021 5 z 5

Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku Zapomenutý ostrov někde v Pacifiku Tereza Dusová

Moc krásná knížka, pro mě velmi pozitivní překvapení. Hugo ze začátku mírně nesympatický, ale po chvíli jsem se začetla a kniha mě docela dostala. Dojemný příběh jedné rodiny, jednoho otce a syna. Pro mě ideální kombinace humoru a hloubky. Super! :-)

05.10.2021 5 z 5

Sicilští lvi Sicilští lvi Stefania Auci

Moc krásná rodinná sága, kterou jsem si velmi užila. Sicilští lvi vypráví o životech prvních dvou generací rodiny, moc se těším na další díl!

15.11.2020 5 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Velmi dobrá, přemýšlivá detektivka.

04.08.2020 5 z 5