BojácnéKuře BojácnéKuře komentáře u knih

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Tahle kniha mi přišla strašně trapná. Byla o hodně horší, než 11 a vůbec se to nedalo číst. Tím jsem se rozhodla, že v dalších dílech pokračovat nebudu. Nedoporučuji! :(

31.03.2015 odpad!

Čarodějka z Turlinghamu Čarodějka z Turlinghamu Ellie Boswell (p)

Nebyla to úplně nejlepší kniha, ale nebyla ani nejhorší. Je to taková oddychovka na odpoledne. :D

31.03.2015 4 z 5

Výměna Výměna Sienna Mercer

Krásný příběh o dvou rozdílných sestrách. :D

09.02.2015 4 z 5

Výměna názorů Výměna názorů Robert Reger

Úžasné jako vždycky. :D Jenom škoda, že je to už poslední díl. :(

04.02.2015 5 z 5

Loupež v Zrcadlovém salonu Loupež v Zrcadlovém salonu Mira Sol

Přečetla jsem všechny knihy od Tří holek na stopě, takže vím co jsem od toho mohla čekat. Zápletka byla skvělá a závěr taky, ale vadil mi na tom právě ten příběh. Kadeřníkovi ukradnou zrcadla a hned je z toho nový případ. Nuda. Kdyby autorka vymyslela jiný příběh bylo by to o mnohem lepší.

02.02.2015 4 z 5

Ségry a hromada malérů Ségry a hromada malérů Thomas Brezina

Knížky od Breziny jsou velice vtipné. Tahle série knih se mi velice líbila. Tentokrát budou muset Tinka s Lissi hlídat malé dítě a jako vždy při tom nadělají velkou spoušt'. :D

26.01.2015 5 z 5

Chrám hromů Chrám hromů Thomas Brezina

Brezina píše skvělé detektivky, ale tahle kniha byla velice zajímavá a napínavá..... :D

24.01.2015 5 z 5

Výbuch bude v šest Výbuch bude v šest Alena Vostrá

Tato kniha sice není úplně podle mých představ, ale číst se to dalo nebo spíš muselo, protože jsem to měla jako povinnou četbu. :D

24.01.2015 3 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Tohle bylo něco strašného. Vážně, nemám slov.
Knihu doporučuji spíše fanynkám 1D, ale to já rozhodně nejsem, takže knihu musím hodnotit odpadem. :(

18.01.2015 odpad!

Brácha je superstar Brácha je superstar Karen McCombie

Myslela jsem, že to bude něco lepšího. Moc mě to nebavilo. Příběh je takový nudný. :(

16.01.2015 2 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff