BlueberryMuffin BlueberryMuffin komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Až na ten příliš rychlý konec milá příjemná knížka. Právě konec ale hvězdičky ubral. Chtělo by to pár stránek navíc. :)

31.07.2022 3 z 5

Super zajímavosti, zábavně podané, a člověk se musí na autory vážně dívat jinak, obzvláště některé (třeba Ladislav Stroupežnický mě totálně dostal v tom nejhorším slova smyslu). Bavilo mě to, a to jsem se o tohle období začala jen lehounce zajímat čistě kvůli tvorbě autorky na Instagramu. :) Četla jsem po Národním opruzení, takže jsem i často krásně viděla fakta/vážné domněnky, co jsou v Opruzení použité. Překvapilo mě časté místo na poznámky. Jedna hvězdička mínus je za drobnosti a za překlepy apod., které by bylo ideálně lepší vychytat přeci jen o trochu víc. :)

27.03.2024 4 z 5

Psáno životem Psáno životem Lucy Keating

Taková klasická obyčejná oddechovka, co jsem si přihodila do košíku, protože zrovna byla za levno. Ale dobře napsáno a možná paradoxně mě díky tomu trklo něco ohledně psaní, co by mělo být přitom základní, takže mě nakonec mile překvapila.

31.07.2022 3 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

První kniha od autora, kterou jsem četla, a na začátku jsem ji skoro odložila. Četla jsem ale dál, spíš ze setrvačnosti, a pak se to trochu zlepšilo. I tak mě to ale ani trochu neoslnilo a za chvíli na ni asi zapomenu. Určitě ale zkusím i nějakou jinou, že jedna knížka z repertoáru nesedne se zkrátka stává :)

31.07.2022 2 z 5