biskin biskin komentáře u knih

Benedict Cumberbatch Benedict Cumberbatch Nigel Goodall

Přestal jsem to asi po 80 stránkách číst. Je to jak listovat wikipedií, ale ne tak poučný. Všechno jsou to informace jak někde sebraný na internetu :(

16.07.2018 1 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Nejsem Applista a iVyrobky nepouzivam a ani asi nechci pouzivat. Nicmene cela historie Steva Jobse a Apple computer je zajimave cteni. Vseobecne mam biografie rad a je jedine dobre, kdyz jsou i dobre napsane. Walter Isaacson se tematu Steva Jobse zhostil opravdu dobre a poutave pise o historii jednoho z nejvlivnejsich lidi, od ktere se clovek jen tak neodtrhne. Opravdu doporucuji vsem IT nadsencum nebo milovnikum zivotopisu.

22.09.2013 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Jedna z lepších Brownovek.

26.09.2018 4 z 5

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

Skvělá kniha, i když mi některé kapitoly přišly zbytečně krátké, stály by za rozvedení. Ale hodně jsem se nasmál.

26.09.2018 4 z 5

Nebýt tam té celkem zdlouhavé politické kariéry, dal bych tomu 5*.

14.01.2016 4 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Dal bych tomu hodnocení tak 50 % - prostě neurazí/nenadchne, místy mě to nebavilo, místy ano. Závěrečný zvrat - SPOILER: *Guvernér není Philip Blake, ale jeho bratr Brian. Philip je mrtvej a Brian změnil svoje chování, takže se cítil být více jako Philip a přijal jeho jméno* - díky kterýmu se naváže na třetí řadu TWD jsem si domyslel už chvíli před vyřčením, takže to nebylo moc překvapení.

22.09.2013 3 z 5