Benny215 Benny215 komentáře u knih

První a poslední První a poslední Adolf Galland

je dobré si přečíst i pohled z druhé strany,kdo ale čeká napínavé vzdušné souboje, bude zklamán.

21.09.2022 3 z 5

Obraz Doriana Graye (grafický román) Obraz Doriana Graye (grafický román) Amálie Kovářová

hvězdičky dávám jen za ilustraci,jinak mě to moc nenadchlo takový výcuc pro čtenářský deník

07.09.2022 5 z 5

Messerschmitt Me 262 Messerschmitt Me 262 Mano Ziegler

není to nic poutavého ale zaplní to mezeru v událostech

06.09.2022 3 z 5

Výborné ale tohle se nedá číst na jeden zátah, je to naprostá hrůza volit mezi Hitlerem a Stalinem, všechny ty miliony mrtvých jen kvůli dvěma zrůdám.

05.09.2022 5 z 5

Všichni sou trapný Všichni sou trapný Simona Bohatá

Opět krásně napsáno jen jsem se trochu ztrácel v postavách. Kniha o pomíjivosti nádherného okamžiku v životě.

29.08.2022 4 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Ke konci to přestávalo mít spád, vadilo mi úplně stejně napsané stránky jako v jiné knize ano ty příběhy se překrývají ale obšlehnout doslova několik stránek je moc. Přitom to není špatný příběh, za mě zatím nejslabší

28.08.2022 3 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Je to silně návykové

26.08.2022 5 z 5

Všichni muži Kremlu - Stručná historie dnešního Ruska Všichni muži Kremlu - Stručná historie dnešního Ruska Michail Zygar

Doporučuji si přečíst, výborná věc na utváření názoru, myslel jsem, že to nebudu schopný přečíst nakonec jsem byl mile překvapený jak to odsejpalo.

20.08.2022 4 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Co napsat,čas to ukrátí to ano,trochu mi přijdou všechny knihy podle stejné scénáře.Nic k čemu bych se vracel.

18.08.2022 3 z 5

Tři muži ve člunu (komiks) Tři muži ve člunu (komiks) Nidhi Verma

Jsem plný rozpaků, krásné grafické zpracování ale bohužel jak mě nechytla kniha tak komiks to nezachranil, dávám hvězdy pouze za ilustraci

30.07.2022 3 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Pokud to má splnit účel "zabavit" tak splněno,je to čtivé .

21.07.2022 4 z 5

1984: grafický román 1984: grafický román George Orwell (p)

Mám pocit že žiju v roce 1984 už od narození

16.07.2022 5 z 5

Klikař Beny Klikař Beny Simona Bohatá

Dávám plný počet, nádhera doslova lidská nádhera Přesně je cítit že život je o žití-bytí nikoliv o majetku. Jen mám jednu připomínku karton Startek stál 80 Kčs, protože jako jediný byl balený po 20 krabičkách.
Je to z blbé doby ale tak krásně napsané, že člověk touží v ní žít, já měl "to štěstí"
Beny

11.07.2022 5 z 5

Nové vyprávění ze staré Plzně Nové vyprávění ze staré Plzně Karel Pexidr

Prakticky to nemá s Plzní moc společného, zavádějící název, kniha by se měla spíše jmenovat "Babička"

03.07.2022 1 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Za mě letos zatím nejlepší kniha co jsem četl,jen mám připomínku k provedení knihy, donutit listy aby zůstaly otočené je nadlidský úkon j, sou zbytečně silné. Jinak po grafické stránce dobře vymyšlené

29.06.2022 4 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

pro mě veliké překvapení už se těším na další příběhy

14.06.2022 4 z 5

Zahrádka smrti Zahrádka smrti Jaroslav Velinský

No bohužel tohle už příště ne, pro mě 200 stran utrpení, hodně naivní záležitost ale proti gustu....

12.06.2022 1 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Opět nádherně protivný V V :)

09.06.2022 4 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Pohodové čtení

03.06.2022 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Hodně čtivé, jen si od autora dám chvilku pauzu abych se v noci neodkopával

29.05.2022 4 z 5