Benny215 Benny215 komentáře u knih

Nerez Nerez Marek Epstein

Moje druhá kniha (Země) od autora a opět nádhera.

25.04.2023 4 z 5

Komtur Komtur Petr S. Pixy (p)

Nechal jsem se unést zdejším hodnocením a knihu koupil,na ukrácení dlouhé chvíle to ujde,srovnání s Vondruškou je blbost tomu to nesahá ani po kotníky! Přeskakování v ději,tak to jsem moc nepochopil ,proč si mám číst něco co už vím jak dopadne.Myslím ,že by bylo daleko zajímavější to psát popořadě. Na to ale ,že je to autorova první kniha tak ano dá se to.

20.03.2023 3 z 5

Spiknutí proti Americe Spiknutí proti Americe Philip Roth

Kandidát na prezidenta, který má volební program, že zemi nezatáhne do války. Rodinné spory kvůli politice. Plíživá nenávist. Nepřipomíná Vám to něco?

18.02.2023 3 z 5

Zrádce Zrádce Peter Lindmark

Vůbec mě to nebavilo,těšil jsem se až to dočtu

10.02.2023 2 z 5

Tažení v Rusku 1941-1945 Tažení v Rusku 1941-1945 Léon Degrelle

Mám z toho rozporuplné pocity, na druhou stranu není ke škodě si poslechnout i druhou stranu.

20.01.2023 2 z 5

Zima přichází: Proč je nutné zastavit Vladimira Putina a nepřátele svobodného světa? Zima přichází: Proč je nutné zastavit Vladimira Putina a nepřátele svobodného světa? Garri Kasparov (p)

Výborně napsané, každý zaslepený fanda Ruska by si to měl přečíst ikdyz by určitě namítál, že to je jen západní propaganda.

30.12.2022 5 z 5

Práce je čest!: Plzeň a Škodovka za protektorátu Práce je čest!: Plzeň a Škodovka za protektorátu Zdeněk Roučka

Je zvláštní kolik se tam dá najít společných věcí s dnešní dobou ve světě, až z toho mrazí. Kniha je naprosto úžasná a poskytuje další náhled na dobu protektorátu.

28.12.2022 5 z 5

Jaroslav Velc – V oblacích Jaroslav Velc – V oblacích Ondřej Neff

Naprostá bomba, kdysi to za našeho dětství byl jediný možný kontakt se světem letadel, děkuji pane Velc

07.12.2022 5 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Pro mě tragédie, dočetl jsem jen proto, že jsem litoval času, který jsem tomu věnoval.

18.10.2022 1 z 5

Všichni sou trapný Všichni sou trapný Simona Bohatá

Opět krásně napsáno jen jsem se trochu ztrácel v postavách. Kniha o pomíjivosti nádherného okamžiku v životě.

29.08.2022 4 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Opět nádherně protivný V V :)

09.06.2022 4 z 5

zajímavé názory, myslím ale ,že to s námi nedopadne. protože míra naší solidarity je přímo neúměrná našemu (ne) pohodlí

26.05.2022 3 z 5

Má veselá jitra Má veselá jitra Ivan Klíma

Zajímavé ze života,vrátil jsem se ke knize po 30 letech.

24.05.2022 4 z 5

EXOToulky světem : 30 let zážitků ze 100 zemí EXOToulky světem : 30 let zážitků ze 100 zemí Julius Lukeš

Úžasná knížka, je mi sympatické jak se autor propil světem

20.05.2022 5 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Uf tak jsem to nakonec dal, je to sice hubená kniha ale nějak to drhlo. Chvílemi to vypadalo jako u Cimrmana, že vrah bude bratra sestry muž a zároveň otec. Snad další díly budou lepší.

10.05.2022 2 z 5

Zadní pokoj Zadní pokoj Jørn Lier Horst

Napínavé a čtivé, bohužel jsem se trochu ztrácel v postavách

02.05.2022 4 z 5

Válka a trest Válka a trest Michail Zygar

Jsem rád, že jsem knihu přečetl, doporučuji!

22.05.2024 4 z 5

Vzlet zakázán: Kapitola z historie československého letectví v šedesátých letech dvacátého století Vzlet zakázán: Kapitola z historie československého letectví v šedesátých letech dvacátého století Josef Mihule

Po literární stránce je to bída, nicméně ale ani autor s knihou neměl velké ambice je tam prostě popsáno jak se věci v té době měli.Mam také výhrady k tomu kdo zodpovídá za rozložení stránek (foto a textu) tento člověk vykázal prach mizernou práci (na h....) ukončit větu na jedné stránce v půli věty a stránky a na další pokračovat je hloupé, fotografie vypadají jako by se jen tak bez ladu skladu poházely po papiru

10.05.2024 1 z 5

13! 13! Pavel Tomeš

Po pravdě? Nic co by mě zrovna vystřelilo z kecek. Uznávám ale, že pointy má autor na jedničku.

06.05.2024 3 z 5

Hold Katalánsku Hold Katalánsku George Orwell (p)

Dobrá kniha, autor by se divil jak dlouho se ještě po válce Franco udržel u moci.

16.04.2024 4 z 5