Benny215 Benny215 komentáře u knih

Noc Noc Bernard Minier

Hrozná slátanina autor patrně zkouší co čtenář vydrží, čím jsem byl ve čtení dal tím víc jsem se těšil až to skončí, chybělo jen přistání mimozemšťanů. Velké zklamání.

18.11.2022 1 z 5

Predátor Predátor Jan-Erik Fjell

už dlouho jsem neměl v ruce knihu ,která mi dělala problém ji odložit,přečteno na jeden zátah

26.10.2022 5 z 5

Vražda za oponou Vražda za oponou Antonín Jirotka (p)

Nic složitého, jednoduše napsáno, u mě dobrý

24.10.2022 4 z 5

Výborné ale tohle se nedá číst na jeden zátah, je to naprostá hrůza volit mezi Hitlerem a Stalinem, všechny ty miliony mrtvých jen kvůli dvěma zrůdám.

05.09.2022 5 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Pokud to má splnit účel "zabavit" tak splněno,je to čtivé .

21.07.2022 4 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

pro mě veliké překvapení už se těším na další příběhy

14.06.2022 4 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Pohodové čtení

03.06.2022 4 z 5

Breviář pozitivní anarchie Breviář pozitivní anarchie Vlastimil Vondruška

Jsem rád, že jsem si knihu přečetl, mimochodem čte se velmi dobře. Měl jsem chvilky kdy jsem chtel křičet to je ono! Ale také jsem měl chvíle kdy jsem nesouhlasil a o tom si myslím, že to je.

24.04.2022 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Myslím ,že recenze předčily kvalitu knihy, očékával jsem více. Neříkám ale ,že se to nedá číst. Mimochodem tu Fosterovou bych nejraději ....... :)

17.04.2022 3 z 5

Číslo do nebe Číslo do nebe Ivan Kraus

Úžasné

19.02.2022 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Druhá kniha od autora, schválně jsem ji přečetl ještě než se podívám na film a co napsat, no popravdě jsem zklamaný.

06.02.2022 2 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války Jaroslav Hašek

Tak tohle je klasika, co je ale zvláštní, nikdy jsem od Haška nedokázal přečíst něco jiného, jako kdyby tohle ani nenapsal on.

19.05.2024 4 z 5

Prohrané války Jurije Běljajeva Prohrané války Jurije Běljajeva Pierre Sautreuil

Jurij Beljajev je grázl a vrah, byl by takový za každého režimu. Bohužel je také srab, který si to nedokáže přiznat a má snahu vše svalit na dobu ve které žil. Jeho obhajoba není nepodobná obhajobě nacistických zločinců z druhé světové války.

01.02.2024 4 z 5

Studna Studna Dominik Dán

Bylo to skvělé jako vždy, jen mi připadalo, že to autor na začátku rozjel dost ze široka a pak jako by se toho lekl.

25.11.2023 3 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Doslova a do písmene "posraný díl" kdo četl ví, jinak opět pohodové čtení ale ten konec je odfláknutý.

12.11.2023 4 z 5

Špión, jemuž nevěřili Špión, jemuž nevěřili František Moravec

Velice zajímavá kniha, která vnáší další světlo do tehdejších událostí, je zajímavé sledovat autorovo postupně chladnoucí vztah k prezidentu Benešovi. Dále je zde krásně vidět tehdejší zájem Sovětského svazu o poválečné ovládnutí Evropy. Zaráží mě ale jiné datum vysadku Gabčíka a Kubiše než to které se celou dobu uvádí, proč ale nevěřit člověku který byl u toho? Chtělo by to nějaké rozumné vysvětlení.

06.11.2023 4 z 5

Oběti Jalty Oběti Jalty Nikolaj Tolstoj-Miloslavský

Tahle kniha je určitě důležitá k doplnění historických znalostí, bohužel když se člověk blíží ke konci knihy zjišťuje, že je to vše vlastně podobné a opakující se, jakoby chtěl čtenář najít trošku statečnosti na straně Britů a Američanů, kteří se postaví rudé svini,alespon v případě děti a žen. Že to tak není za to, ale nemůže autor ten odvedl skvělou práci.

25.09.2023 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Tohle prostě nedám asi to není můj žánr ale už je to druhá kniha od autora co jsem nedočetl pro mě velká nuda a zklamání.

17.09.2023 1 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Dánovka nikdy nezklame a tahle pěkně odsejpala.

27.08.2023 4 z 5

Gulag: historie Gulag: historie Anne Applebaum

Popravdě není to lehké přečíst také člověku potom není moc dobře po těle. Ta neúcta k životu a vlastním lidem je hrozná a bojím se, že do dnešního dne se zas tak moc nezměnilo!

23.05.2023 4 z 5