Bella09 Bella09 komentáře u knih

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Kniha se mi líbila. Četla se lehce, nemusela jsem přemýšlet o předchozích událostech, ani o postavách. Bylo jasné kdo kam a ke komu patří. Samozřejmě až na ženu z kajuty č.10. Byl to pro mě takový oddych mezi thrillery.

18.01.2018 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Kniha moje očekávání nesplnila. Její propagační věta "Farma je tak dobrá, že až ji dočtete, budete závidět každému, kdo ji ještě nečetl" je jen výborný reklamní trik.

27.11.2016 3 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

To byla jízda. Super kniha. Pravda konec trochu zvláštní. Ale nemusí všechny knihy končit podle našich představ. Chtělo by to pokračování.

10.01.2016 5 z 5

Invaze zlodějů těl Invaze zlodějů těl Jack Finney (p)

Kniha se mi moc líbila. Do příběhu jsem se lehce začetla a nemohla se odtrhnout. Opravdu výborná sci-fi. Taková stará dobrá klasika.

22.07.2023 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Bylo to rychlé a lehké čtení. Pěkná oddechovka na víkend. Ale thriller to nebyl.

22.11.2020 4 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Velice čtivá kniha. Nebyla zde žádná hluchá místa. Vlastně mě nepřekvapil ani konec, ale vůbec mi to nevadilo. Prostě příjemná detektivka, kdy slova přirozeně plynula až do samého konce.

29.09.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se mi moc líbila.

21.07.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem s napětím, v části kde se popisuje jak pachateli ubližovala matka, tak i s odporem. Charlie je na můj vkus až moc dokonalá. Že by byl pachatelem tento muž, mě ani nenapadlo. Určitě si koupím i další knihu autorky, která vyjde v dubnu.

01.03.2018 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

No tak tak tomu říkám thriller. Napínavá kniha od začátku do konce. Nejdřív mi Hannah bylo líto, ale potom bylo pro mě její chování nepochopitelné. Takové rozuzlení příběhu jsem nečekala. A úplný závěr šokující.

26.11.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Kniha se výborně četla. Celou dobu mě udržovala v napětí co bude dál až do samého konce.

22.05.2017 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Super, kniha se mi moc líbila. Už mám koupené další od autora.

04.08.2016 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Nádhera, krásná knížečka která mi zpříjemnila dva večery. Moc se mi líbilo spojení humoru a romantiky. Občas jsem se nahlas smála, občas se chtěla opřít o takového chlapa.

15.09.2014 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Spisovatelka patří mezi moje oblíbené. Ale tato kniha mě vůbec nechytla. První stránky mě bavily a líbilo se mi i vyprávění ze života vlků. Ale bavilo mě to čím dál méně. Později jsem začala tyto části přeskakovat a do čtení se nutit.

20.11.2020 2 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Výborná kniha. I když se mi kniha líbila, tak mám opět problém s označením thriller, to podle mě prostě není. Spisovatelka si vybrala velmi zajímavé téma. Snad všichni lidé předpokládají, že malé děti jsou bezbranné a bezelstné. Zde se ukazuje, že tomu tak být vždy nemusí. Leckdy bych byla ráda věděla co si o různých situacích myslí Alex. Tak se to třeba dozvím v pokračování knihy. Vzhledem k otevřenému konci pokračování očekávám. Téma rozhodně není vyčerpané a určitě se dá úspěšně pokračovat.

26.02.2019 4 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Nevím co si mám o knize myslet. Některé věty mi nedávaly smysl. Ani když jsem se vracela, abych si vše utřídila, tak mi to moc nepomohlo. Konec byl lepší a některé události do sebe zapadly. Ale zůstalo mnoho neobjasněného. I přesto mě spisovatel zaujal a přečtu si další jeho knihu.

31.01.2019 3 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Fakt bezva. Kniha se mi moc líbila. Po celou dobu mě udržovala v napětí. Moc se mi líbilo, že pachatele jsem brzy tušila. Pokud vyjde další kniha od autora, tak si jí určitě koupím.

04.01.2019 5 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Pěkná česká detektivka. Místy napsáno zbytečně složitě, občas dost nelogické. Hlavní hrdina je za Supermana.

02.09.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Moc povedená kniha. Napínavá od začátku do konce. Takhle si předtavuju thriller. Žádná hluchá místa, postavy jsem si nepletla a nemusela jsem se vracet v textu. Celá kniha je napsaná jasně, srozumitelně.

09.06.2018 5 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Ještě než jsem začala číst, tak jsem věděla z komentářů, že kniha je psaná zpětně. Asi nikdy jsem takto psanou knihu nečetla. Udělala jsem chybu, že jsem se snažila si děj v myšlenkách obracet a tím jsem se úplně ztrácela. Udělala bych mnohem líp, kdybych prostě četla dál a dál a nepřemýšlela o posloupnosti. Během celé knihy jsem necítila žádné napětí, občas jsem měla chuť ji odložit. Jsem ráda, že už to mám konečně za sebou.

10.04.2018 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá od začátku. Bavilo mě rozplétat nitky kdo co udělal a jestli je to pravda. Když už jsem si myslela, že jsem na něco přišla tak nastal obrat. A ten konec ve stylu Kinga, no to byla síla.

30.07.2017 5 z 5