Bell@ Bell@ komentáře u knih

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tahle knížka měla oproti předchozím velmi táhlý děj, četla jsem jí na etapy několik měsíců. Děj knihy nebyl vyloženě špatný, ale autorka mohla knížku klidně zkrátit na polovinu.

23.10.2022 3 z 5

Lži z lásky Lži z lásky Katrin Korff

Jednoduchá romantická knížka, která má trochu příliš sladké konce, ale jako oddechové čtení je ideální :)

26.06.2022 3 z 5

Nezavěšujte se Nezavěšujte se Irena Obermannová

Skvělý námět, který však autorka nedokázala přetavit ve čtivou knížku. Výsledkem je dílo, které nezaujme a i přes úsilí je nadlidský úkol ho vůbec dočíst.

13.03.2022 1 z 5

Bílá past Bílá past Maureen Johnson

Zajímavé završení závěrečné triologie Křiváků. Popravdě takové rozuzlení jsem neočekávala, ale bylo vcelku uspokojivé .

28.01.2022 4 z 5

Hra osudu Hra osudu Barbara Wood

Kniha byla čtivá, ale čekala jsem od ní víc. Závěrečné rozuzlení příjemně překvapilo. Romantická zápletka byla jako obvykle celkem předvídatelná...

29.11.2021 3 z 5

Proměna Proměna Jennifer LaBrecque

Druhá část série se mi líbila nejvíce. Příběh Abby působí jako jediný uvěřitelným dojmem a oba hrdinové jsou moc sympatičtí :)

25.10.2021 5 z 5

Neodolatelná? Neodolatelná? Stephanie Bond

Příjemná oddechovka do kabelky :)

19.10.2021 3 z 5

Líbánky s vévodou Líbánky s vévodou Kristine Rolofson

Knížka tak akorát do kabelky, ideální na cestu vlakem nebo autobusem. Poutavé a oddechové čtení.

11.10.2021 4 z 5

Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva Oldřiška Ciprová

Čtivá oddechová knížka, která vás rychle vtáhne do děje.

28.08.2021 3 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Knížka se mi celkem líbila. Byla plná vánoční atmosféry i aktivit, které se dají před Vánoci podnikat. Pouze hlavní hrdinka mi k srdci moc nepřirostla, působila až moc "dokonale". I tak se tu však našly fajn postavy jako Sam nebo Ruby.

17.12.2020 3 z 5