bazdobrknih bazdobrknih komentáře u knih

Italské mentolky Italské mentolky Marta Kučíková

Četli jsme opět jednim dechem laskavé italské příběhy, autorka jako u předchozích knih nechává svoje největší perly v posledních větách svých příběhů - chytily nás i přes předchozí přívětivý humor silně za srdce. Ilustrace její dcery jsou překrásné! Vivat Italia! Těšíme se na další knižní počin!

14.05.2024 5 z 5

Hádej, kam půjdem na flám? Hádej, kam půjdem na flám? Jiřina Bohdalová

Proč se tento typ knihy znovu nevydava? Vtipne povidani Jiřinky s osobnostmi a jejich recepty, vyzkouseno úspěšně x krat.

05.01.2024 5 z 5

Milostné prstoklady Milostné prstoklady Jiří Žáček

Kolibri vydani,jedna z cennych relikvii z mladi. Nadherne verse, lehke, zkratka k mladi patřící...diky, pane autore!

05.01.2024 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Stara dobra klasika. Jak kniha i scenar a film skvele. Tohle je jeden z nejlepších Michalových románů!

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Koupeno z druhe ruky...a treti predano rychle dal. Dilo ponekud slabší a jaksi bolestinske. Ostatni knihy pana Michala jsou lepsi. Tohle zkratka nesedlo...

04.01.2024 1 z 5

Ike: Můj italský corso pes aneb Psí život v Itálii Ike: Můj italský corso pes aneb Psí život v Itálii Lucie Hušková

Vypujceno od znamych... chaoticke, ocenuji jen italske realie a zjevnou lasku psum. Lepe psat cely roman v ICH osobe, v tomto pripade ano...

04.01.2024 1 z 5

Duše květů: To nejkrásnější z našich luk a zahrad Duše květů: To nejkrásnější z našich luk a zahrad Klára Mandausová

Tohle je parada ovsem. Psani pani Klary a ilustrace pani Pavliny. Premyslite-li nad vhodnym darkem zejmena pro zeny, darujte tuto bajecnou knihu (a usetrite i za pripadne cerstve kvetiny, protože ty ilustrovane jsou primo magicky kouzelne). Povedlo se!

Zítra je taky den Zítra je taky den Rudolf Havlík

Výborný režisér, výborný spisovatel. Havlikovy osobni pravdivé cestovatelsko-pracovní zážitky jsou neskutečně zajimave, čtivé, obcas sarkastické a humorne, ten chlap snad ma deset životů jako kocka. Styl vypraveni je vynikajici!