Barbucha22 Barbucha22 komentáře u knih

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Tenhle příběh, tak ten mě dostal. Zlá doba, nejkrutější pozadí veliké lásky. Tak moc jsem byla zvědavá, přežijí oba? Přežije jen on...nebo ona? Na tomhle příběhu je vidět, že život prostě není pohádka. S koncem s jakým bychom si přáli.
Kniha je skvěle napsaná. Prostředí Osvětimi tak skvěle popisováno, že mrazí.

07.08.2023 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Na knihu jsem se těšila. Slyšela jsem mnoho chvalozpěvů. Možná proto jsem čekala hodně. A nepřišlo nic. Pro mě zklamání. Možná nebyl správný čas z mé strany. Třeba za pár let . ..

11.05.2022 1 z 5

Vysoký účet Vysoký účet Louise Penny

Čtu poctivě díly tak, jak jdou za s sebou.
Všechny jsou skvělé.Miluji Armanda a všechny členy vesničky. Blížím se k posledním dílům a vím, že budu vždycky už jen čekat na každý nový díl. Snad jich bude ještě hodně.
V této knize jsem cítila jakousi nostalgii, takové to milé, laskavé... něco.
Hledáme vraha, ale tenhle díl mě prostě dojimal.
Už vím proč. V poděkování se autorka svěřuje, že je její manžel ve vysokém stádiu demence. Je to cítit, že procházela nelehkým obdobím. O to hezčí tento díl byl.

19.03.2024 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Tleskam a jsem nadsena.Jiste jsem ovlivnena tim,ze mam spisovatelku rada jako herecku a cloveka.Proto jak se projevuje a chova a proto co dela.Vetsinu casti z knihy jsem s ni prozivala aktualne z prispevku na Instagramu,kam z cest pise a pridava nadherne fotky.Kniha je formou deniku psana vzdy pro nekoho.Jsou v ni prenadherne fotografie z ruznych koutu sveta,je tam spousta humoru,jsou tam pocity Terezky,jsou tam myslenky a touhy...Je tam to,co ma milym zpusobem psani, v knize pro DobroDruhy byt.A hlavni myslenka,zprava,poselstvi?To je prece jasny. Laska je :-)

23.05.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dlouho se mi nestalo,aby me knizka opravdu tak moc bavila.Je to ctive,vtipne ale i slza ukapla.K teto knizce se jiste za par let vratim. Tleskam radosti,hvezdicek by zaslouzila nejmin 50 :-)

17.09.2017 5 z 5

Komu hlava sejde Komu hlava sejde Jari Järvelä

Podle recenzí jsem od knihy nic moc neočekávala,ale musím říct, že jsem jí přečetla jedním dechem. Mně se líbila.

15.09.2023 5 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Staci se podivat na jmena autoru a hned je jasne,ze kniha (denik) bude vtipna.A je.Vtipna,ctiva,zajimava,za me perfektni.

28.12.2018 5 z 5

Mnoho strak věští vraždu Mnoho strak věští vraždu Anthony Horowitz

Strašně mě bavila první část knihy. Ale ta druhá už byla taková nijaká,jako kdyby to psali dva různí spisovatelé.

08.07.2023 4 z 5