Azeret233 Azeret233 komentáře u knih

Búrlivé vyznanie Búrlivé vyznanie Johanna Lindsey

Bouřlivé chvilky, tak nějak bych román pojmenovala a rozhodně tím nemyslím bouři, která Vám vezme dech. Kniha mě strašně zklamala... Jakkoliv sérii Malory miluji, tohle byl slabý odvar a dvě hvězdy dávám jenom za Jack, která byla úžasná. Oproti tomu hlavní hrdinka, neslaná, nemastná a i na dobu, ve které se román odehrává, až moc způsobná, příběh srazila na dno. Přiznám se, že jsem ani nedočetla do konce. Předešlé díly jsem přelouskala během dvou dnů, k tomuhle jsem se z donucení vracela dva týdny, než jsem to definitivně vzdala. Judith selhala po všech stránkách a její rádoby napínavá setkání s pánem svého srdce se pro mě stávala utrpením. Slovní přestřelky nestály za nic, její povahové rysy byly mdlé a nevylepšilo to ani fakt, že se jednalo o Maloryovou. Tak se totiž rozhodně nechovala. Na druhou stranu někomu může poklidně plynoucí děj vyhovovat. Za mě ale dávám jedno velké NE, jakkoliv považuji Johannu Lindsey za odbornici a kvalitní spisovatelku ve svém odvětví, touhle knihou nepříjemně překvapila. Snad další díl bude opět tím, na co jsme od ní zvyklí.

13.07.2018 2 z 5