Atara16 Atara16 komentáře u knih

Konec hry Konec hry Val McDermid

Knížka se četla dobře, skoro na jeden zátah, měla nečekané rozuzlení. Kdyby byo míň omáčky nic by se nestalo.

13.12.2021 5 z 5

Devatenáct set osmdesát čtyři Devatenáct set osmdesát čtyři George Orwell (p)

Zajímavá kniha, stojí za přečtení.

12.12.2021 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Na můj vkus hodně omáčky a akce až na konci ( zas na druhou stranu je to knížka pro děti a ty asi vnímají jinak než dospělí a třeba jim se to tolik táhnout nebude) Pravdou, ale je že mám teď víc problém něco " opustit- vyhodit ".

12.12.2021 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Pěkná knížka od které se mi hodně těžko odtrhávalo.

Veselé Vánoce, Kristýno! Veselé Vánoce, Kristýno! Jindřiška Kracíková

Já nevím, jsem rozpačitá, konec jsem nepochopila, ani celé jednání hlavní postavy.

12.12.2021 2 z 5

Vánoční štěňátko Vánoční štěňátko Marta Knauerová

Krásná knížka kdo kdy toužil po štěňátku bude od začátku do konce držet pěsti.

Vůně španělských třešní Vůně španělských třešní Jo Thomas

V zimním čase číst letní knížku :-) oddechovka,plná slunce, tance, dobrodružství, naději, dospívání a hledání jistoty domova.Stojí za přečtení.

12.12.2021 5 z 5

Docela jsem se pobavila, první knížka co jsem od autora četla.

12.12.2021 3 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Na rozdíl od vánočního prasátka, tady nebylo tolik omáčky, knížka se mi četla dobře, ale není to nic co bych musela mít v knihovně, nebo ji číst znovu.

12.12.2021 4 z 5

Zasluhuje zemřít Zasluhuje zemřít Lisa Jackson

Další díl od kterého se mi špatně odtrhávalo,doporučuji.

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Tenhle díl, se mi už líbil - čtivý, zajímavá zápletka :-)

Slzy galerky Slzy galerky Ladislav Beran

Pěkná knížka detektivek na oddech jak dělaná. Doporučuji :-)

02.11.2021 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Tak u tohohle dílu ani nevím co napsat, nuda, spousta jmen kterými se mi těžko orientovalo a o proti Motýlovi který byl pecka, je za mě tento díl propadák. Je to velká škoda.

08.09.2021 1 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Do knihy se dalo začíst, je lepší než májové růže přesto na první díl nemá. Je to velká škoda.

08.09.2021 2 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Zajímaví knížka, která mě upoutala už názvem, dočetla jsem ji během jednoho dne, protože jsem chtěla vědět jak to dopadne.Zajímavá kniha o dětech co se snaží zapadnout do kolektivu, kamarádství, sociálních sítích. A konec mě pěkně překvapil. Stojí za přečtení.

04.09.2021 5 z 5

Jedna velká lež Jedna velká lež Joanna Schaffhausen

No, teda :-) Sice asi nebylo úplně nej začít třetím dílem a trvalo mi než jsem se začetla což bylo skoro až na konci, ale konec stál za to :-) Pěkná knížka,nic co bych musela mít doma v knihovně. Stojí za přečtení.

25.08.2021 5 z 5

Tisíc a jedna noc II Tisíc a jedna noc II neznámý - neuveden

Na rozdíl od prvního dílu se mi tento líbil víc, není v něm tolik "krve a bojů", je čtivá.

21.03.2021 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

První knížka, kterou jsem od autorky četla - táhla mě k sobě, ale na mě moc rychlé "hr" sem "hr" tam, chybí mi detailnější postup při odhalovaní zločinu, moc jmen, abych držela krok.

12.03.2021 2 z 5

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Kniha se opět čte jedním dechem, jako krásná oddechovka. Jen mě mrzí mě že si musíme počkat na další díl no doufám, že vyjde brzy. :-)

22.01.2021 5 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Knižka je pěkná, čtivá, ke konci dostává pěkný švih a čte se jedním dechem. :-)

06.12.2019 5 z 5