Astarothh Astarothh komentáře u knih

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Skvělý triller, který se pomalu, ale jistě rozjíždí a graduje to v pefektní masakr. Kniha se dá zfouknout za den a musím říct, že i když jsem závěr četla ve dne a sama doma, cítila jsem se po dočtení chvilku nejistě a na chvíli se pozastavila nad tím, jestli nejsem "sledována" :-). Super zážitek.

18.02.2014 4 z 5

Vymítač duchů Vymítač duchů Derek Meister

Vzhledem k anotaci na obalu jsem se mylně domnívala, že se bude jednat o pořádnou duchařinu, nakonec z toho vylezla vědecko-fantasy, což není zrovna můj oblíbený žánr. Knihu jsem dočetla do konce, nebyla nějak extra dlouhá, ale moc mě nezaujala. Nevěděla jsem, že je to navazující díl knihy "Lovec duchů". Má se jednat o trilogii. Vymítač skončil otevřeně, takže asi bude lepší začít prvním dílem a sjet celou sérii popořadě. Dle mého se knížka bude líbit spíše pánům, než dámám. Každopádně za mě, Derek Meister už ne-é :-).

15.02.2014 2 z 5

Vila mystérií - Temné přízraky minulosti ožívají Vila mystérií - Temné přízraky minulosti ožívají David Hewson

Kardinální blbost. Je to přesně ten typ knihy, kterou čtu a při tom myslím na to, co budu vařit k večeři. Měla jsem co dělat, abych to dorazila do konce a neusnula u toho. Posledních 100 stránek jsem docela už dřímala. Plno zbytečných pasáží, zbytečně dlouhé a protáhlé. No nuda, nuda a zase nuda. Co mě také vytáčelo - nespisovné výrazy: takovéhohle, takovéhleho apod. (za což může překladatelka - objevilo se to tam asi 6x a pěkně to bušilo do očí!!) Dočetla jsem to před chvílí a už nevím, o čem to bylo.

12.02.2014 2 z 5

Pan Klarinet Pan Klarinet Nick Stone

Zajímavá detektivní zápletka, trochu politicky laděno. Celkově se mi kniha líbila. Určitě doporučuji ke čtení. Zápletka se řeší kupodivu ne na posledních deseti stranách, ale poměrně dlouho a závěr se nedá očekávat, což já mám ráda.

08.02.2014 4 z 5

Vytržení Vytržení Liz Jensen

Navzdory recenzím, docela zklamání...

05.02.2014 2 z 5

Synové ďábla Synové ďábla Wolf Serno

Kniha přečtená za den. Pěkná detektivka v době středověku, doba čarodějnic a upalování. Líbila se mi.

19.12.2013 4 z 5