Artemis886 Artemis886 komentáře u knih

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Tahle knížka byla neskutečná.
Upřímně jsem nic nečekala, ale tohle mě dokonale dostalo. Celý ten svět, hlavní hrdina, vedlejší postavy. Bylo to úžasné. Dokonce jsem měla i strach otočit stránku z obav co se tam stane. Jsem neskutečně ráda, že jsem si knihu mohla přečíst.

,,Omnis cogito est"

16.02.2022 5 z 5

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

tuhle knihu jsem četla jinak za 1) v angličtině, 2) všechny díly v jedné edici a 3) byla to moje první manga, takže jsem od toho moc nečekala. Avšak příběh se rozvíjel a byl čím dál napínavější a tak jsem četla dál. Myslím, že pro ty které baví manga, by si tohle měli přečíst......

31.08.2021 3 z 5

Pán proroctví Pán proroctví Graham Peter Taylor

(SPOILER) Tahle kniha se mi opravdu líbila. Nejdříve jsem si myslela že to bude kniha na odpočinek, ale opak byl pravdou zamilovala jsem si ji příběhy jež se navzájem prolínají v jeden a jsou úžasně napsané, dokonce to má dobrý konec který jsem nadšeně očekávala o dočkala jsem se. Těším se až si budu moct přečíst další knihy od autora.

16.04.2021 5 z 5

Vyřeš to jako Sherlock Vyřeš to jako Sherlock Stewart Ross

Taková vyšší úroveň hádanek. Líbila se mi každá z nich, každá měl jiný příběh a způsob řešení. Doporučuji pro všechny, kdo mají rádi dobré případy. Některé jsou sice těžké, avšak v tom je i to kouzlo.

23.09.2023 4 z 5

Trollí vrch Trollí vrch Katherine Langrish

Je taková škoda, že o téhle knize neví víc lidí, protože podle mě je velmi nedoceněná. Pěkně se čte a děj pěkně uhání, milé a napínavé čtení.

19.11.2022 5 z 5

Útok z podzemí Útok z podzemí Roderick Gordon

Přidání tolik nových postav chce odvahu a to ještě více když to je předposlední díl. Měla jsem trošičku obavy jak si s tím autoři poradí ale nakonec byly zbytečné. I s tolika postavy a tak rozvitým dějem to má pořád svůj šmrnc. Jsem opravdu zvědavá, co přinese poslední díl této skvělé série.

26.06.2022 5 z 5

Anglická milenka Anglická milenka Marguerite Duras

Asi jsem tomu nepřišla na chuť, což je škoda. Doufám že se ke knize jednou vrátím a pochopím její myšlenku lépe...

12.05.2022 2 z 5

Krev elfů Krev elfů Wolfgang Hohlbein

Zajímavá kniha s temným, zmrzlým světem, kde není nic jak se zdá.
Byla to velice zvláštní kniha, musím přiznat ž jsem čekala něco úplně jiného, ale zklamaná jsem nebyla. Sice bylo místy těžší se začíst a pozorumět textu, ale když člověk překládá z němčiny tak se to hold stává. Možná by kniha byla lepší kdyby byla kratší a více k ději, četla by se lépe, ale určitě není zas tak špatná:)

23.01.2022 4 z 5

Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Pěkná oddechová četba, úplně se hodí na léto ke čtení u bazénu či u moře. Je mi celkem líto že se musím rozloučit s Viki a celou touhle sérií ale jak napsala autorka sama ,,život jde dál''

04.08.2021 5 z 5