Art82 Art82 komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

No prostě bez komentáře drsný ale dobrý.

21.05.2019 5 z 5

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška

Tenhle díl se podle mě řadí mezi ty nejlepší z této série. Krásně zamotané a hlavně v každé rodině je to vždycky těžké s těmi příbuznými.

01.05.2019 5 z 5

Katova dcera a Rada dvanácti Katova dcera a Rada dvanácti Oliver Pötzsch

Další super detektivka jen doufám že to není poslední díl. Tyhle knihy jsou dokonalý.

17.04.2019 5 z 5

Údolí stínu Údolí stínu Peter Tremayne (p)

Žádná živelná pohroma na svete nestála tolik životu jako křesťanství. Další vydařený díl a hlavně ty konce jsou dokonalý.

02.04.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

No co dodat další super detektivka. Jen bych dal čtyři a půl hvězdy ale bohužel to nejde.

16.03.2019 4 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

No co dodat prostě asi bych chtěl být Otou.

07.03.2019 4 z 5

Pavoučí síť Pavoučí síť Peter Tremayne (p)

Pro mě to byl další krásný příběh. Prostě taková krásná detektivka u které si člověk krásné odpočine.

19.12.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Hezký příběh hezký nápad jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet dál. Doufám že to bude mít stejný spád jako první díl.

22.10.2018 4 z 5

Katova dcera a hra se smrtí Katova dcera a hra se smrtí Oliver Pötzsch

Super super super super to prostě nemá chybu. Kdo to nečetl tak jako by nebyl. Tahle série prostě nemá chybu.

04.10.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Doporučuji , napínavé od první stránky do posledního písmene. Je to pro ozelenění povahy ale opravdu se od toho nedá odtrhnout.

16.09.2018 5 z 5

Císařova poslední vůle Císařova poslední vůle Jan Bauer

Zatím nejlepší z této série doufám že se to bude pořád zlepšovat.

08.09.2018 4 z 5

Pečeť smrti Pečeť smrti Vlastimil Vondruška

Pan Vondruška prostě nemá chybu. Další originální nápad prostě není co dodat.

26.08.2018 4 z 5

Ďáblův novic Ďáblův novic Ellis Peters (p)

Opět další klasika našeho slavného bratra. Co víc k tomu dodat.

22.08.2018 4 z 5

Katova dcera a ďábel z Bamberku Katova dcera a ďábel z Bamberku Oliver Pötzsch

Tak opět další krásná a vydařená kniha ze série o katovské rodině. Prostě tahle série zatím nemá chybu. Všem moc doporučuji za mě prostě špica.

31.07.2018 5 z 5

Právo azylu Právo azylu Ellis Peters (p)

Opět další krásná kniha na letní dovolenou. Prostě taková pohodovka která se čte úplně sama.

21.07.2018 4 z 5

Číše jedu pro krále Číše jedu pro krále Jan Bauer

Prostě taková pohodovka která neurazí.

25.06.2018 4 z 5

Tajemství otráveného kalicha Tajemství otráveného kalicha Paul Doherty

Druhý díl byl o dost lepší a zajímavější. Doufám, že se to bude nadále vylepšovat.

10.05.2018 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak to bylo zase něco. Fakt dobrá detektivka, prostě detektiv Robert a jeho parťák nezklamou. Trochu krvák, ale bez toho by to nebylo to pravé Carterovo dílo.

05.04.2018 5 z 5

Panna v ledu Panna v ledu Ellis Peters (p)

Tenhle díl mě nějak nedokázal zaujmout. Určitě se těším na další a doufám, že to bude aspoň o hvězdičku lepší.

18.03.2018 3 z 5

Znamení Jidáš Znamení Jidáš Vlastimil Vondruška

Opět další vydařený kousek. Prostě tyhle detektivky si člověk opravdu užije a zatím nezklamala jediná.

02.03.2018 4 z 5