Annie23 Annie23 komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Krásné prostě klasika,kterou člověk musí číst dokola a dokola!
Je mi jen líto,že takový svět opravdu neexistuje.Kouzla,lektvary,famfrpál,dopisy od sov...ale možná jen existuje a já o tom nevím.

16.11.2016

Stmívání: grafický román. Díl 2 Stmívání: grafický román. Díl 2 Stephenie Meyer

Úžasné !
První část se mi hrozně líbila, ale druhá část je ještě lepší !
Krásné obrázky, jen škoda, že nebude Nový měsíc v komiksovém zpracování.
Když jsem četla Stmívání moc jsem si nedokázala Bellu představit, ale když jsem četla tohle tedˇ jsou moje představy na správném místě !
Určitě všem doporučuji !

20.03.2016 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Moc se mi to líbilo i když mě tam opravdu štval Jacob s tou svou nadějí, že někdy získá Bellu a taky mě trochu štval Edward se svou přehnanou ochranou Belly.
Ale tak nebo tak se mi tento díl hrozně líbil. (Ale pořád Stmívání je lepší)
V knížce je mnohem víc detailů, které ve filmu nejsou.
Ten film mě do toho děje skoro nedokázal uvést, ale po přečtení knížky jsem měla z toho opravdu velký zážitek !

26.02.2016 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tahle série je prostě božská, je snad nejlepší ze všech sérii !
Tento díl se mi hrozně líbil, ale stejně Stmívání mě do toho příběhu uvedlo a vysvětlilo takže bylo nejlepší.Jediné co mi na tomto dílu nejvíce vadilo byl JACOB. Jeho vyprávění se mi tak nelíbilo jako Bellino, místo Jacoba to mohla napsat z pohledu např. Edward, Rosalie ...
Ale určitě musím tuto knížku všem doporučit !!!

21.02.2016 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Nikdy bych nečekala, že budu tohle číst.
Ale když jsem to dočetla cítila jsem, že to je nejlepší série, kterou jsem kdy četla.
Každý díl byl něčím zajímavý. Většina lidí říká, že nejlepší je Rozbřesk, ale mně osobně se nejvíce líbilo Stmívání (seznámení s Edwardem,pravda o jeho rodině...)
Prostě boží !
Všem ji vřele doporučuji !
Nenechte se zmást recenzí na film, kniha je větší zážitek !

18.02.2016 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Úžasná kniha !
Prvních pár kapitol jsem si říkala, že to bude něco o trapné puberťácké lásce a říkala jsem si, že nic takového už číst nechci, ale tato kniha mě přesvedčila o opaku !
Všem ji vřele doporučuji a chci si přečíst všecny knížky, které Huntley vydá ! :-)

28.01.2016 4 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Příběh se mi hodně líbil.
Nebylo to náročné čtení a taky se hrozně těším až vydají další knížku od Huntley, která se jmenuje "The boy most likely to" ve, které vystupují postavy z knížky " Můj život u sousedů"
Připadá mi to jako opravdový román pro holky.
Vřele doporučuji !

20.01.2016 4 z 5

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Tato knížka byla opravdu dobrá a taky dojemná.Není vůbec náročná na čtení, máte to přečtené raz dva :-)
Všem ji vřele doporučuji.
U této knížky roztaje i ledové srdce.

31.12.2015 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tento díl byl úžasný. :-)
Člověk si přečte prvních pár kapitol a hned je na tom závislý.
Nejlepší byl "OŠKLIVÝ PEJSEK"

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Tahle série je lepší a lepší. Nemůžu se dočkat posledního dílu :-)
Když si ji přečtete rozhodně se od ní nedokážete odtrhnout. :-)

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Úžásná kniha, celá série je úžasná. Tato série je moje nejoblíbenější sérii ze všech :-)
Můžu ji jen všem doporučit. Jen je škoda, že tato série už skončila a nechtějí vydat School spirits, která je o Izzy Brannickové (sesřenice Sophie). :-(
Ale jinak nemůžu dát jinak než pět hvězdiček.