annicka.v.knize annicka.v.knize komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 5 Srdcerváči. Kniha 5 Alice Oseman

Věřím že srdcerváče všichni znáte. Ale pokud ne, dá se říct že je to komiksová série o partě mladých lidí a hlavně o Nickovi a Charliem kteří se do sebe zamilují a zaroven se potýkaji s ruznymy problemy

V pátém díle se především řeší kam půjde Nick na vysokou. S kamarádkami i odjíždí na road trip během kterého se snaží najít vhodnou školu.
Ale taky jejich vztah který by chtěli posunout někam dál.

Jak je u autorky zvykem řeší tu složitá a těžká témata ale zároveň je to tak roztomilé a hezkeee

Pokud jste předchozí díly četli a líbili se vám určitě nad ničím neváhejte a pokud jste sérii ještě ani nezačali určitě se do toho pusťte.

Jsou to jednohubky které přečtete za jedno odpoledne ale zároveň se v nich řeší spoustu důležitých témat.

Je to za mě i urco dobrý lék na čtecí krizi.

Za knihu moc děkuji @humbook #humbookblogeri

15.03.2024 5 z 5

Syn podsvětí Syn podsvětí Vladimíra Šebová

Dceru zimy jsem četla jako štafetu a nesmírně sem si ji užila. Když jsem zjistila že autorka bude vydávat další volně navazující knihu bylo mi jasné že si jí budu muset přečíst. Takže jsem měla celkem velká očekávání, ale že to bude až TAKHLE dobrý jsem fakt nečekala.

Děj se točí okolo pěti hlavních postav které se společně vydávají do podsvětí.
Nejvíc jsem si asi oblíbila Taťánu protože její minulost se mě dotkla nejvíc. Ale i všechny ostatní postavy jsou skvělé a líbilo se mi sledovat jak se během příběhu vyvíjí.
Obě dvě romantické linky byli taky top.

Ten svět byl stejně jako u Dcery zimy velmi propracovaný a moc sem se těšila až se tam Morana objeví.

Kapitoly byly krátké takže čtení strašně utíkalo.

V knize je i mapa která je stejně nádherná jako obálka.

Čtení sem si mooc užila a knihu vám fakt doporučuji. Jestli jste četli Dceru zimy a líbila se vám Syna podsvětí určitě nesmíte vynechat, a jestli jste ji nečetli vůbec nevadí i tak si knihu určitě užijete

5/5

Knihu jsem četla vrámci spolupráce s Humbookem

05.10.2023 5 z 5