-Annett- -Annett- komentáře u knih

Král umírá Král umírá Eugène Ionesco

Kniha je velmi nudná, děj o ničem, žádná zajímavá zápletka. Naštěstí se jedná o velmi tenkou knihu, takže jsem ji rychle přečetla. Četla jsem ji poprvé a naposled.

21.02.2017 odpad!

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Velmi zajímavá kniha s poutavým dějem, ale se zvláštím, skoro až odbytým, rychlým koncem. Na jednu stranu sice velké mínus, ale dává to možnost fantazii. Jinak zasazení do 16. století bylo úžasné a velmi mě fascinovalo. Celkově je kniha průměrná, ale patří k těm lepším.

22.12.2016 4 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Tato kniha se mi vůbec nelíbila. Děj neměl žádnou zajímavou zápletku a hlavní hrdinka mi šla chvílemi hodně na nervy. Byla příliš žárlivá a nedůvěřivá. Přišlo mi to jak nějaká telenovela. Byly spolu, pak rozhádaní a pak zase spolu. Knihu jsem dočetla do konce a opravdu mohu říci, že jsem dlouho nečetla horší knihu.

11.12.2016 1 z 5

Tato kniha je naprosto úžasná a mohu říci, že se mi líbila více jak první díl. Když umírala Abby brečela jsem jako u žádné knihy. Zanechala ve mě tolik emocí, že jsem ji určitě nečetla naposledy.

22.10.2016 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Série Drahokamy je naprosto úžasná a všechny díly naprosto miluju. Tento díl jsem četla už několikrát a i když se mi velmi líbí, musím uznat, že je ze všech dílů nejslabší. První polovina je táhlá a hodně popisná. Na druhou stranu je to dobrý základ pro zbylé díly. Za sebe knihu doporučuju.

30.06.2018 4 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

Tato kniha mne velmi zaujala, protože je opravdu originální. Kniha je velice čtivá a svět Magonie se mi velmi líbí také. Jsem zvědavá na druhý díl jestli bude taky tak dobrý.

30.05.2018 4 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Tato kniha je velice zvláštní. Nemohu o ní říci, že je vyloženě špatná, ale jednoduše mi nesedla. Na to, že se jedná o tenkou knihu, jsem ji četla poměrně dlouho. Navíc já sama ji četla v době kdy jsem byla nemocná a ta ponurá atmosféra mi opravdu nepomáhala. Asi bych ji dalším čtenářům moc neporučila.

29.12.2017 3 z 5

Múza Múza Jessie Burton

Tato kniha mne velice zaujala. Má krásnou obálku a velice zajímavý příběh. Že začátku jsem se obávala dvou dějových linek, ale obavy byly zbytečné. Příběhy se krásně doplňovaly a pomáhaly nám s objevováním pravdy. Je pravdou, že některé zápletky byly průhledné, ale ten konec... Myslela jsem, že vím jak to dopadne, ale tato varianta mne doopravdy nenapadla. Opravdu povedené.

02.12.2017 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Tato kniha mne naprosto nadchla. Je neskutečně čtivá a naprosto nepředvídatelná. Opravdu kniha se mi moc líbila a určitě si ji přečtu znovu.

30.08.2017 5 z 5

Zázrak v plechovce Zázrak v plechovce C. D. Payne

K této knize jsem byla celkem skeptická. Od tohoto autora jsem četla již Nestydaté plavky, které mě nijak nenadchly, a proto jsem mu chtěla dát ještě šanci. Ovšem marně, protože ani tentokrát se nejedlá o skvělou knihu. Je to průměrné oddechové čtení, které mě místy trošičku nudilo.

29.07.2017 3 z 5

Slavnosti sněženek Slavnosti sněženek Bohumil Hrabal

Pan Hrabal je obdivuhodný autor, ale jeho styl psaní mi nějak nesedl. Kniha byla velice nudná a bohužel jsem se nepřinutila ji přečíst. Přečetla jde pouze 128 stran a knihu odkládán.

12.05.2017 odpad!

Jeden den Jeden den David Nicholls

Tato kniha nebyla špatná, ale stále mi tam něco chybělo. Několikrát jsem si také říkala "ale to není dosažené, tady něco chybí". Hlavní postavy jsou Dex a Em, Em a Dex. Dex mě chvílemi opravdu štval svým chováním, naopak v Em jsem se v tolika místech našla. Myslím, že kniha má dobrý nápad, ale není dotažený k dokonalosti, proto knihu hodnotím pouze třemi hvězdičkami.

27.04.2017 3 z 5