anna7410 anna7410 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

NEŽ JSEM TĚ POZNALA – POKRAČOVÁNÍ!!! DOPIS OD LUISY

Nedjražší Wille,

Teď už vím, že jak jsem žila dřív, že to nebyl skutečný život.

Než jsem Tě poznala.

Díky Tobě vím, co je to láska, touha, přání, ale i bolest, utrpení, zoufalství, lež, skutečnost a přesvědčení. Realita bolí. Zvlášť když ji nemůžeš sdílet s někým, kdo už tu fyzicky není.

Před Tebou jsem byla typický člověk ze systému, byla jsem maloměstský možná dokonce můžu říct, že vesnický balík. Než jsem Tě poznala, tak jsem byla servírka. Mladý bezstarostný člověk. Vtipálek. Módní nadšenec. Trochu blázen a naivní neznalec kultury.

Nikdy by mě nenapadlo, že to, co k Tobě cítím a to co jsme prožili spolu, mě změní navždy.

Než jsem Tě poznala, tak jsem nevěděla, co je to milovat.
Než jsem Tě poznala, tak můj život nebyl zajímavý.
Lásko, než jsem Tě poznala, tak mé srdce bylo opuštěné.

Díky Tobě jsem poznala co je to vášeň a zároveň i zoufalství. Vím teď už jistě, že v životě nejde o sex, ale o emoce. Ze začátku jsem Tě totiž nenáviděla. A mezi nenávistí a láskou je velmi úzká hranice. Všechny intenzivní pocity a emoce jsou vlastně impulzy, díky kterým v životě jdeme dál.

Stále Tě miluji, i když už tu nejsi. Sním o tom, že jsi vedle mě a vím, že místo v mém srdci nikdy nikdo nenahradí.

Jsem mladá, je mi 27, takže věřím, že mám ještě šanci na život a na rodinu. A vím, že bys to tak chtěl.

Chtěla jsem Ti jen říct, že jsem někoho poznala. A můj život je teď jiný. Díky Tobě. V Paříži, když jsem otevřela Tvůj dopis, tak jsem pochopila, že tohle není Sbohem. Není to rozloučení.
Je to osud, je to víc než láska, je to vášeň, je to víra, je to přesvědčení. Je to mé srdce, kde budeš žít navždy.

S láskou…

Navždy Tvá Louisa
(autor: BERTA VYBÍRAVÁ, fb: https://www.facebook.com/slevovymaniak/?fref=ts web: slevovy-,maniak.webnode.cz)

02.10.2016

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha na mě hluboce zapůsobila, příběh byl čtivý a působivý. Hlavní postava si mě velmi rychle získala a člověk s ní její osud skutečně prožíval.

02.11.2015

Láska nebeská z Notting Hill Láska nebeská z Notting Hill Ali McNamara

Pohodová a oddechová četba :)

10.07.2015 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Oddechová záležitost, v podstatě je děj vcelku předvídatelný.

19.06.2015 3 z 5

Svatba Svatba Danielle Steel