Anna27 Anna27 komentáře u knih

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Kniha se mi moc líbila. Příběh, zápletka, závěr. Přečetla jsem během odpoledne. Pro fanoušky tajemna, doporučuji! :)

23.08.2018 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Na mě kniha s až příliš depresivním příběhem. Přečetla jsem sice za jediný večer, až do konce mě zajímalo, jak to dopadne, za přečtení podle mě stojí, ale s porovnáním Bábovek od Radky je tohle kniha po které podruhé nesáhnu. :-)

22.08.2018 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Elizabeth Maxwell (p)

Pohodové letní čtení. Mam rada nadprirozeno. I kdyz v tomhle pribehu clovek carodejnici necekal, bylo fajn, ze to nebyla jen dalsi romanticka slatanina o dvou lidech a preslazenych slovech. Behem dne jsem ji precetla. Konec a "stastne az naveky" bylo vyborne pojato. Pokud ctete náročnější knihy, tohle je idealni cteni na odreagovani.

13.08.2018 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Tento díl mě dostal ještě více než ten první. Příběh lásky, která si k sobě opět najde cestu. Na odlehčení od jiných více složitých knih je tohle ideální volba. Nejsem bůhví jaký snílek a romantik, i přesto mě kniha nadchla a byla přečtena za jedno dopoledne. :-)

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

V tomhle pripade kniha o mnoho lepsi nez film. Obsah 100%.

Síla srdce Síla srdce Baptist De Pape

Kniha se zpocatku zdala prilis "vedecka", ale kdyz se clovek zamyslel hloubeji nad textem, opravdu si z knihy odnesl pouceni/informace. Clovek bere srdce jen jako sval, ale to neni pravda. Je to dulezitejsi organ, nez si myslime.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kouzelna kniha jak pro deti, tak pro dospělé snilky.

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Do posledni chvile nevite, kdo je vrah. Napinave, skvele napsane. Jedna z mych oblibenych knih.

Poutník – Mágův deník Poutník – Mágův deník Paulo Coelho

Knihu jsem docetla uz s premahanim. Pro vericiho ctenare muze byt poutava, ale me tema nikterak nezaujalo i přesto, ze jine knihy od Coelha jsou pro me dokonale napsane.

05.08.2018 1 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Výborná kniha, precetla jsem na jeden nadech a jeste se k ni znovu v budoucnu urcite vratim. Zasahla me a doporucuji vsema deseti. ❤

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Námět, styl psaní, zápletka, vše skvělé. Přesto mi přišlo,že autor až zbytečně natahuje rozuzlení. Stručně - znovu bych si tuhle knihu neprecetla.

05.08.2018 3 z 5