Anna 13 Anna 13 komentáře u knih

Denisa maluje lásku Denisa maluje lásku Ivana Peroutková

(SPOILER) Tato kniha byla nejlepší z celé série. Bylo mi na konci líto Patrika, protože přišel o tátu. Jen mne zklamal ten obraz. Ale lásku by asi každý namaloval jinak. Denisa mi byla moc sympatická a tuto knihu všem vřele doporučuji.
Julie mi přišla také velmi zajímavá. Dokázala se zamilovat do kluka, kterého nikdy neviděla a jen o něm slyšela od Denisy. To, že si Filip našel takhle rychle novou holku mi přišlo, ale dost divný, vzhledem k tomu co prováděl v druhém díle!

02.10.2014 5 z 5

Denisa ve víru vloček Denisa ve víru vloček Ivana Peroutková

(SPOILER) Denisa i v této knížce prožívá těžké období. Jsem ráda, že se nakonec vrátí k Patrikovi. Stejně tak je dobře, že se Filip rozejde s Kristýnou. Moc se mi líbí v krámku Denisiny maminky. Jenom ještě doufám, že se vyřeší tatínek Patrika. Právě se chystám na pátý díl. Doufám, že mne nezklame.
Jinak všem tuto sérii doporučuji. Je dobré ji však číst od začátku, ať nepřijdete o nic zajímavého.

29.09.2014 4 z 5

Denisa a její podzimní můra Denisa a její podzimní můra Ivana Peroutková

Druhá knížka z této série se mi líbila, ale na tu první neměla. Chyběla mi Denisina rodina. Hlavně její maminka, kterou jsem si moc oblíbila. Jinak se těším na třetí díl. Doufám, že se Denisa nakonec rozhodne správně. Líbí se mi Filip, ale Patrik se od prvního dílu změnil k nepoznání. Myslela jsem si o něm něco jiného. I o jejich lásce jsem si myslela, že je silnější. Denisa to má moc komplikované.
Tato série se mi moc líbí. Doufám, že mne ani další díly nezklamou.

28.09.2014 4 z 5

Denisa mezi skleněnými střepy Denisa mezi skleněnými střepy Ivana Peroutková

Při čtení knihy jsem si připadala jako ta Denisa. Opravdu nádherná knížka, ve které Denisa umí vypsat své pocity. Líbí se mi jak na vším přemýšlí. Tohle je jediný dívčí román ve kterém hrdinka prožívá takovou lásku, jakou si představuju. Patrik jí vyznává lásku těmi nejkrásnějšími větami, které jsem kdy slyšela. Pro mě to byl nejkrásnější dívčí románek. Právě se chystám číst další díl. Rozhodně doporučuji.

25.09.2014 5 z 5

Akademie nočních můr Akademie nočních můr Dean Lorey

(SPOILER) Do Akademie nočních můr jsem se vtáhla hned. Moc se mi líbí ten nápad. Byla to spíš, ale taková pohádka. Na přebalu knihy bylo napsané, že se budeme bát usnout. Mně to ale jako horor nepřipadalo. Většinou u knížky uvěřím tomu co čtu, ale tohle bylo opravdu vymyšlené. Je to hezké a napínavé počtení, ale žádná bomba. Možná, že si přečtu i další díl, protože mne zajímá jak to dopadne s Charliem, Brooke a Violet. Violet jsem si oblíbila a tak nějak jsem doufala, že se dají s Charliem dohromady. Ta pusa od Brooke mne ale překvapila. Fandím Violet! :) Skvělý nápad byly i ty ježibaby, které pojídaly myšlenky.

11.09.2014 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

(SPOILER) Kniha byla ze začátku nezajímavá. Když jsem se do ní však začetla, začala mne bavit. Nechápala jsem však Noru, která byla podle mne vůči Patchovi až moc nedůvěřivá. Já jsem Patchovi od začátku důvěřovala. Možná až moc! Ve chvíli kdy jsem se dozvěděla, že Patch chce Noru zabít, nedokázala jsem tomu věřit. Ano, Patch byl vrah, ale při sledování Nory se do ní zamiloval, to nešlo přehlédnout. Ale stále si myslím, že Nora je pořád ještě strašně nedůvěřivá. Konec se vyřešil moc rychle a potyčka ve škole mne moc nebavila. Pořád jsem čekala, že to dopadne jinak. Měla jsem o konci jiné představy. Ale to nevadí. Kniha se mi moc líbila, byla napínavá a autorka měla hezký nápad! Během čtení knihy snadno uvěříte, že máte stejně jako měla ke konci Nora, strážného anděla. Já v to věřím.

06.09.2014 5 z 5

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

(SPOILER) Knížka se mi líbila. Sice se ke konci všechny ty vraždy vyřešily moc rychle, ale kniha měla nápad! Hned jsem si oblíbila čarodějku Ingrid a malého chlapečka Tylera. Když zemřel, šíleně jsem se vyděsila, ale doufala jsem, že ho Joanna zachrání! To by ho, ale nesměla milovat. Tahle čarodějka měla velmi zvláštní talent...
Ingrid mi byla nejblíž. Líbila se mi její práce knihovnice i to jak léčila lidi. Její talent byl nejzajímavější a já bych ho taky moc ráda měla. :)
Freye jsem od začátku přála Killiana. Cítila jsem, že špatný je od začátku Bran a ne Killian. A mé tušení se vyplnilo.
Nemohu se dočkat, až si přečtu další díl. Vstoupí do něj totiž bratr Ingrid a Frey a bude chtít zabít Killiana...

18.08.2014 5 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

(SPOILER) Kniha byla moc pohádková. Vystupovaly v ní upíři, vlkodlaci, víly, mořské panny, vodouši a další paranormálové. Evie mi připadala taková moc dětská a celá knížka byla psaná spíše pro děti. Ve středisku MAZP byl děj nudný. Až když Evelyn s Leasem utekla před Vivien do Virginie, se děj trochu rozjel. Konec jsem moc nepochopila. Pokračování této série číst nebudu jelikož mi to celé připadalo přitažené za vlasy a přeplácané!

16.08.2014 2 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

(SPOILER) Tato kniha byla velmi zajímavá. Ze začátku mě kniha bavila. Jakmile, ale do příběhu vstoupil Will začalo to být zmatené. Moc jsem si tohohle upíra neoblíbila. Kniha mne na chvíli začala nudit a přemýšlela jsem o tom, že její četbu ukončím. Zůstala jsem, ale kvůli Rowanovi, u kterého mne zajímal jeho konec. Nakonec se kniha rozjela a já se od ní ani na minutu neodtrhla. Takže jí nakonec dám 4 hvězdičky. Willa mi líto nebylo. Líbilo se mi, že Rowanovi se nakonec splnil sen a zůstal navěky s Evou. Doufám, že i Klára a Jared si najdou někoho blízkého.

09.08.2014 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

(SPOILER) Musím přiznat, že kdybych se měla rozhodnout jestli je lepší film nebo kniha, nevím co bych odpověděla. Kniha je nádherná a určitě se k ní vrátím, ale ve filmu jsou některé scény lepší než v knize. Například když Beth brečí v zahradě a ukazuje Loganovi tu knihu v zídce se filmu povedla, ale v knize vůbec nebyla. Film jsem viděla mockrát a je krásný. Tenhle příběh je snad jediný u kterého se mi líbí filmové zpracování úplně stejně jako kniha.
V knize se mi velice líbila postava Victora, který mi byl snad nejsympatičtější. Sice je to postava vedlejší a ve filmu se myslím nevyskytuje, ale já si ho zamilovala. Líbilo se mi jak je pověrčivý a díky němu tenhle příběh vůbec vznikl, protože kdyby ho Logan neznal nikdy by se nevydal za Beth. Moc mne mrzí co se s ním stalo a byl to snad jediný okamžik z knihy, který mě rozbrečel. Je neuvěřitelné, že přežil válku v Íráku a pak, když měl konečně celý svůj život před sebou zemře na rybách. Byla jsem ráda, že z knihy úplně nezmizel a že se tam pořád probíral a zjevoval Loganovi.
Knihu jsem přečetla za den, jak moc mne vtáhla do Hamptonu. :)

05.08.2014 5 z 5