anezka1711 anezka1711 komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Též moje 1. Fantasy v životě, kterému jsem vůbec nedávala naději, protože mám raději ty reálné romantické. Můžu říct, že mě to opravdu milé překvapilo, že hned po dočtete jsem si musela letět pro 2. Díl.
Ale zase musím strhnout 1, protože na to že je tu napsáno plno vykřičníků s erotickým obsahem... slabota

27.04.2022 4 z 5

Zvěsti Zvěsti Aleš Novotný

V knize jsem se ztrácela, která postava je která a jaký má příběh, ale nakonec to bylo moc krásně počtení

14.04.2022 4 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Upřímně... strašně se to táhlo a od ¾ bomba!

28.03.2022 3 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Čekala jsem víc...

03.03.2022 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Dokonalé... ještě dlouuuho budu rozdýchávat.

03.03.2022 5 z 5

Nástěnkář Nástěnkář Tomáš Kristl

Že začátku nic moc... chtěla jsem udělit 2 ale ke konci zvrat jak něco a bylo to ÚŽASNÉ. Na něco takového jsem čekala, bohužel dlouho.
Dobrá odreagovačka

25.02.2022 3 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

(SPOILER) Knihu bych si přečetla ještě několikrát a mám to v plánu:)
Neskutečně si získala moje srdce a na místě Lucy jsem se také ocitla... a chápu jak to měla ona těžké
Gabe x Darren?

21.02.2022 5 z 5

Evžen Oněgin Evžen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

(SPOILER) Knihu jsem přečetla jedním dechem ani ne za týden. Bohužel někteří příběh nechápají a hned se v něm ztrácí... to já bohužel a naštěstí/naneštěstí říct nemohu. Tou samou situací, co Taťána jsem si úplně přesně prošla, když mi řekl, že chce mít vlastní svobodu a nechce, aby se kvůli němu trápila a jak ona tak i já jsem se z toho jakou dobu vzpamatovávala, až jsem potkala toho pravého.

15.02.2022 5 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Moc mě kniha nebavila, ten seriál byl mnohem napínavější:(

15.02.2022 1 z 5