andrea4053 andrea4053 komentáře u knih

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tak neviem, napad dobry, ale nieco tomu chybalo. Hlavna postava Charlie mi bola od zaciatku nesympaticka. Kniha ma cez 500 stranok a nemozem povedat ze by mi niekto prirastol k srdcu. Zaver celkom fajn, ale zase to skoncilo az moc happyendem. Asi som moc zhyckana Olsenom, Keplerom, Carterom a pod.

13.03.2019 1 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Luxusne napisana kniha, prave docitana a este dlho na nu nezabudnem. Neviem sa dockat dalsieho dielu, citala sa jednym dychom. To je snad prva kniha u ktorej sa mi vsetko pacilo :) A napad s vrahovym dennikom- proste bomba. Doporucujem

08.11.2018 5 z 5

Terapia Terapia Sebastian Fitzek

Vtiahla ma od prvej stranky a nepustila .. jednym dychom za jeden den. Postavy sympaticke, dej strhujuci, prostredie opusteneho ostrova, dusevna choroba, no presne pre mna. Nenudila som sa ani chvilu. Z konca mam take zmiesane pocity ale 5* si zasluzi.

31.07.2018 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Neksutocne skvele napisane ... Lacey si ihned zamilujete a po docitani musite pokracovat dalsou knihou .. musela som si celu seriu kupit v pevnej vazbe a uz maju cestne miesto na policke :)

13.06.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Hunter je jednoducho TOP :) Carterovi knizky citam jednym dychom a ani tato nesklamala ...

13.06.2017 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No neviem, nudilo ma to. Knizku som citala asi mesiac, a to uz je co povedat. Aj ked nejake tie svetle miesta tam boli, ale celkovo ma nenadchla. A ten koniec...

14.12.2018 2 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Knizku som precitala za jeden den a som v siedmom nebi. Napinavy dej, nepustila ma ani na chvilku. Koniec som vobec necakala a tipovala som niekoho ineho. A posledna hadanka? Super zakoncenie

24.07.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Bola to moja prva kniha od autora a urcite nie posledna. Pribeh ma zaujal uz od zaciatku a preto som ju zhltla za jeden den. Nechcem nic prezradit tak to len zhrniem ze knihu doporucujem. Ale ten zaver-!!! Mam zmiesane pocity, preto 4*

13.02.2018 4 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Sakra ... Prave docitana a musim povedat ze takto luxusnu knizku som necitala uz dlho. Citala sa jednym dychom, strhujuca, neskutocne prepracovana, sympaticke postavy- Zraloka si hned zamilujete. Doporucujem a tesim sa na pokracovanie- kupila som uz v priebehu citania tejto, verim ze bude rovnako skvela

05.01.2018 5 z 5

Pouhý stín Pouhý stín Karine Giébel

Cloe by som najradsej nafackovala, myslím ze o to sa autorka aj snazila. Na druhej strane mi jej bolo luto. Z toho by sa zblaznil asi kazdy. Za to Alexa si oblubite, sucitite s nim. Osud? Náhoda? Ich da dohromady a.. Nebudem prezradzat, ale koniec ma prekvapil, vobec som to necakala a posledne stranky sa citali az moc rychle. Knizku urcite doporucujem.

20.05.2019 5 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

No.. Asi najslabsia kniha co som od neho citala. Nerobilo mi problem knizku odlozit a vratit sa k nej po par dnoch. Celkom predvidatelna, az na par detailov, co sa mi u Fitzeka zatial nestalo. Kazdopadne je skvelym autorom a idem sa pustit do dalsej knizky.

30.07.2018 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Tak za mna urcite lepsia nez prvy diel. Ale citala som lepsie.

25.01.2018 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

No ... pribeh skvely, ale ... cakala som viac. Nerobilo mi problem knihu odlozit a vratit sa k nej druhy den. Holger a jeho tym super, ale ta Mia mi nejako nesadla. Po precitani mi zostalo v hlave dost nezodpovedanych otaziek, skoda. Tak uvidim ako sa mi bude pacit Sova

25.01.2018 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Perfektna, precitala som ju jednym dychom :)

21.05.2017 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Na romantiku veľmi niesom, ale páčilo sa mi to. Také oddychové čítanie. Inak klasický romantický príbeh.

29.10.2021 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Tak toto sa podarilo. Zabavna a nechutna zaroven. Kludne by mohla byt detailnejsia, ale to je len moj nazor a knihe nic nechyba. Zaver ma pobavil a dufam v pokracovanie. Hlavneho "hrdinu" pribehu som si dokonca oblubila. Za mna super :)

05.05.2019 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Parada :) Po DNA som si myslela ze uz budem vediet ze nie vsetko je take ako sa zda, ale ouha ... zase ma Yrsa dostala ... a ten koniec! Pribeh vas vtiahne ze budete mat problem prestat citat. Uz sa neviem dockat dalsieho pribehu. Yrsa je proste skvela.

01.07.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

No pani. Serie o Joonovi je cela skvela, ale Pisecny muz je u mna na prvom mieste.

02.02.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Zamilovala som si Lacey Flint a po docitani poslednej knihy som to nevydrzala a kupila si Ma ji rad, nema ji rad ... knizku som zhltla za chvilku (vlastne vsetky knizky od autorky) a je proste skvela. Autorka ma vyborny styl pisania, strhujuci dej, tak napinavy a vzrusujuci, gradujuci , do poslednej chvile neviete co a jak, nuti vas premyslat ... no urcite doporucujem a budem sa tesit na dalsie vydane knihy

07.06.2017 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Noo... Takže čakala som trošku viac. Asi tak polovica knižky je o tom, ako k sebe znova nachádzajú cestu, potom je chvíľka, kde je všetko zase zaliate slnkom, a nakoniec sa to zase všetko po... Slabší než prvý diel, ale možno som už presladená. Ale teším sa na tretí diel.

29.10.2021 3 z 5