andrea0221 andrea0221 komentáře u knih

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Nechtěla bych toto nikdy zažít.

20.09.2022 5 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Oddechové čtení u kterého už na začátku víte jak to dopadne.

27.07.2022 3 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Je to dva roky co jsem si ji přečetla a čtu ji podruhé a opět se mi líbí, je to napínavé, člověk se musí soustředit kdo je kdo a fakt mě baví.

17.07.2022 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Zamilovaný s předvídatelným koncem. Taková oddechovka. Taky mi strašně vadí čím dal častěji nekvalitní kontrolu tisku chybějící písmenka, opakující se slova a uvozovky, když tam není přímá řeč. Nečetla jsem v poslední době jedinou knížku, ve které by se tento nešvar neobjevil a v této jich je tedy zatím nejvíc.

30.05.2022 2 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Takový průměr, pohádka z prostředí pilotů a letušek, prachy, prachy, prachy, kdy neřešíš peníze.

21.04.2022 2 z 5

Já a moji muži Já a moji muži Eva Dolejšová

Knížka, kterou jsem přečetla skoro na jeden zátah, dobře se čte, některé ženy prostě dokáží natrefit na všechny voly v okolí a neudělají s tím vůbec nic.

18.04.2022 5 z 5

Pichlavá láska Pichlavá láska Jane O'Connor

Musím jen souhlasit, první půlka mě prudila, že je zamilovaná 15 let do někoho a nepozná, že on o ní nestojí? Až tak od půlky se to začalo konečně trošku vyvíjet a dávat tomu tak nějak řád a lidskost, četlo se to docela dobře.

18.04.2022 4 z 5

Láska v troskách Láska v troskách Oddný Eir

Bohužel mě nebavilo a po asi 20 stranách jsem odložila. Docela by mě zajímal názor ostatních co už to četli.

12.04.2022

Netěhotná Netěhotná Jenni Hendriks

Taková ztřeštěná knížka o vážné věci, dobře se to četlo a i když už je mi víc jak -sát tak jsem si ji ráda přečetla a kupodivu mi ji doporučila moje 74 letá tchýně :-)

30.03.2022 4 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Lehké, nenáročné čtení.

26.02.2022 4 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Právě jsem ji dočetla a myslím, že splňuje to co od ní člověk očekává, odpočinek od všedních starostí, trošku červená knihovna, víte jak to asi dopadne, pokud od toho neočekáváte intelektuální smršť, tak oddechovka je to dobrá.

19.02.2022 4 z 5

Skryté pravdy Skryté pravdy Mathilde Aloha

Kniha se mi četla dobře, bohužel jsem netušila, že není jednodílná a, že autorka má druhý díl teprve rozepsaný, kdybych to věděla, tak ji nečtu, protože než se člověk dostane k druhému dílu uběhne několik měsíců možná i let a kdo ví, jestli ji naše knihovna vůbec vezme, takže pro mne zklamání, protože nic se člověk nedozví, žádné vysvětlení všech záhad a tajemství nikde :-( Proto dávám míň hvězdiček, dokud nebude vydaný druhý díl tak nečíst, budete zklamaní.

29.12.2021 1 z 5

Hodný holky umírají první Hodný holky umírají první Kathryn Foxfield

Deset malých černoušku pro mladý někdo tu píše, že se to nedá srovnávat, ale bohužel je to to první co každého hned napadne, Agatha Christie je lepší.

25.11.2021 1 z 5

Zlomení lidé Zlomení lidé Leah Konen

Co říct, dočetla jsem, ale že bych z ní byla odvařená, to se říct nedá.

20.05.2024 3 z 5

Tání Tání Lize Spit

Hodně zvláštní kniha.

20.05.2024 3 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Za mne se to četlo velice dobře, někdo kritizuje to neustále niterné rozebírání, ale podle mne to vykreslovalo myšlenkové pochody hlavní hrdinky a důvody proč některé věci dělala tak jak dělala a rozuzlení hodně zajímavé.

20.11.2023 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Blake Pierce

První a taky asi poslední e kniha, prostě mi to nevyhovuje, knížka je knížka a nikdo mě nepřesvědčí, že zírat do malého mobilu je něco úžasného a kupovat si kvůli tomu čtečku fakt nebudu. Jinak knížka celkem dobrá, ale už jsem četla lepší.

24.01.2023 3 z 5

Philomena Philomena Martin Sixsmith

Krásná kniha, opět mě utvrdila v tom, že ve jménu víry se činilo i strašné zlo a odepřít umírajícímu kontakt s matkou je to největší zlo, zvlášť , když to chtěli oba. Podívala jsem se i na film, ale ten byl tak trošku o něčem jiném, rozvinul si to tak nějak z pohledu matky.

29.08.2022 5 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

No přečetla jsem, ale jelikož miluji Šifru mistra Leonarda, tak tohle byla její chudší ošklivější sestra, dočetla jsem jen, bych věděla jak to dopadne, ale věřit se tomu moc nedá.

07.08.2022 3 z 5

Manžel musí zmizet Manžel musí zmizet Cathrin Moeller

Jako komedie v tv by to bylo možná dobrý, ale jinak se to vleklo a spousty věcí jsou prostě k neuvěření.

11.07.2022 2 z 5