Ana72154 Online Ana72154 komentáře u knih

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

U této autorky mě nejvíce štve, že její knihy vždy končí tak, že by si člověk přál pokračování :-D

16.03.2019 5 z 5

Deníček prince George Deníček prince George Clare Bennett

Ještě než jsem začala knihu číst, myslela jsem že kniha bude nudná, ale...
Řehtala jsem se po celou dobu čtení, když jsem si představila opravdové členy královské rodiny, nutilo mě to více se smát. Korunu tomu nasazoval strejda Harry :-D
Bylo by super, kdyby spisovatelka napsala deník princezny Charlotte.

14.01.2019 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha je hezká, ale smutná. Vybrala jsem si ji k maturitě.

06.01.2019 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Tato kniha patří mezi moje nejoblíbenější. Lenka Lanczová je výborná spisovatelka. Kniha člověka pohltí a nutí ho dočíst jí až do konce

17.08.2018 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Kniha se četla prakticky sama. Morgan mi přišla v pár chvílích trochu mimo svým jednáním.

14.06.2023 4 z 5

Spala jsem s vrahem, pane štábní! Spala jsem s vrahem, pane štábní! Ladislav Beran

Přišlo mi to všechno na jedno brdo. Čekala jsem, že to bude jeden celistvý příběh, místo toho je to několik povídek.

19.10.2022 2 z 5

Eva tropí hlouposti Eva tropí hlouposti Fan Vavřincová (p)

Pár pasáží mě pobavilo, jinak hodnotím průměrně. Film jsem zatím neviděla.

06.08.2022 3 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Jedná velká blbost. Ta konverzace mezi Jakem a Penelope (která mi přišla že vůbec nemá mozek) a milostné scény nechávám bez komentáře. Třešničku tomu dala (evidentně se autorka snažila zapůsobit) "vystupováním" zpěváka Eda Sheerana (asi se snažila o scénu z filmu Dítě Bridgit Jonesové, kde se objevil), to už jsem se musela smát.

24.07.2022 1 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Začátek nic moc, poté se to rozjelo a nemohla jsem přestat číst. Cal by si za některé výstupy zasloužil dostat jednu mezi oči.

27.03.2022 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Jako proč ne. Chvílemi jsem měla nutkání Joshovi za jeho chování zakroutit krkem. Film jsem zatím neviděla.

18.03.2022 4 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Ze začátku jsem byla natěšená, jak příběh bude pokračovat, což sliboval začátek, ovšem poté mé nadšení odpadlo. Nejvíce mi lezly na nervy hádky mezi Cyn a Worthem.
Moje první kniha od této autorky. Uvidím, jak dopadnou další.

29.01.2022 2 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Jako oddechovka na odpoledne super. Jen mi ten příběh přišel tak trochu padlý na hlavu.

24.01.2022 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nechápu, že byl a je kolem knihy takový boom. Za mě neuvěřitelná slátanina.

22.10.2021 1 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

Kniha mě od začátku pohltila. Kdybych měla více času, tak ji přečtu na jediný zátah. U Annie se mi líbilo, že jde tvrdě za svým, nenechala se nikým zviklat (Carl nebo Mellie). Keaton je takový podivín, u kterého mi vadilo, že myslel někdy sám na sebe a nenechal si nic vysvětlit.

06.05.2021 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Nemohla jsem se vůbec začíst, děj se strašně vlekl (knihu jsem četla skoro 2 měsíce), bylo mi knihu ale líto odložit, takže jsem ji na několik etap přečetla. Více se mi líbila Pýcha a předsudek.

29.04.2021 3 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Tento díl se mi líbil více než první. Od knihy jsem se nemohla doslova odtrhnout.

25.01.2021 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha stále pěkná, ale o trochu míň než první díl. Na můj vkus moc dlouhé-někdy jsem měla problém začíst se. No uvidím u třetího dílu.

02.11.2020 4 z 5

Národní báchorky a pověsti I. Národní báchorky a pověsti I. Božena Němcová

Ráda jsem na tyto pohádky zas zavzpomínala.

28.09.2020 5 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Jedním slovem: Psycho
Očekávala jsem, že děj bude romantický a komediální, přitom to byl horor.

12.09.2020 1 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

Zatím jsem neměla možnost přečíst předešlé díly Polibků, ale tento díl byl za mě velkým zklamáním. Při čtení jsem se vysloveně nudila.

26.07.2020 2 z 5