An9876 An9876 komentáře u knih

Scientologie: Nový pohled na život Scientologie: Nový pohled na život L. Ron Hubbard

Jedna z mojich najoblubenejsich knih od tohto autora. Da naozaj novy pohlad na zivot! Urcite stoji za precitanie!

Základní studijní příručka Základní studijní příručka L. Ron Hubbard

Toto odporúčam všetkým! Deťom aj dospelým! Keď si predstavím o koľko problémov v škole som sa mohla ušetriť poznať túto jednoduchú technologiu! Škoda, že nás to v škole nik neučí.. schválne.. ak sa vám niekedy stalo, že ste niečo čítali a na konci strany alebo toho textu ste nevedeli o čom to bolo.. tak tu nájdete odpoveď! Ak sa trápite s deťmi pri učení.. skúste dať tomu šancu.. v skutocnosti nikto nie je hlúpy, všetci sa môžu naučiť čo chcú.. len musia vedieť ako na to a tu je návod ;)

Cesta ke štěstí Cesta ke štěstí L. Ron Hubbard

Veľmi pekne a jednoducho spísané pravidlá podľa ktorých ak by sa človek riadil, všetkým by sa nám tu lepšie žilo :)

Problémy práce Problémy práce L. Ron Hubbard

Skvelá kniha, ktorá vám dá návod ako mať lepšie výsledky v práci. Je potrebné objasňovať slová, aby to dávalo zmysel. Určite odporúčam!

17.04.2024 5 z 5

Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví L. Ron Hubbard

Mne táto kniha veľmi pomohla.. je to ale náročnejšie čítanie, preto ja som začala DVD. Pri čítaní je dôľežité objasňovať slová, inak sa stratíte a príde vám to, že to nedáva zmysel. Každopádne, ja som to aj aplikovala na sebe a to je to čo mi pomohlo a zmenilo život. To, že to nie je podložené nie je pravda.. sú desiatky tisíc ľudí ktorým táto technológia pomohla žiť lepší život. Niekedy ale treba dať preč predsudky.. reči iných a urobiť si vlastný názor na základe skúseností.. ak je pre vás kniha náročná, pomôžte si DVD.. a hlavne toto je staré vydanie knihy.. odporúčam nové.. Mne to zachránilo doslova život..dalo mi to porozumenie prečo sa chovám niekedy spôsobom ktorému sama nerozumiem, prečo ľudia reagujú určitým spôsobom a mnoho ďalšieho.. takže nebojte sa toho a neposlúchajte ľudí ktorí tomu nedali ani len šancu, alebo knihu nedočitali, neaplikovali.. alebo majú len predsudky voči autorovi… držim palce vo vašom vlastnom pozorovaní!