Amifa Amifa komentáře u knih

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trochu jsem se s knihou "prala" pribeh pekny, jen Sedmilharky a Manzelovo tajemstvi se mi cetli lepe.

26.10.2020

Pred nami Pred nami Anna Todd

Celá série mě bavila, i tato kniha z pohledu Hardina a ostatních postav z předešlých knih.

18.10.2020 5 z 5

Patnáctiletý kapitán (převyprávění) Patnáctiletý kapitán (převyprávění) Ondřej Neff

Četla jsem dětem, bavilo nás :-)

17.09.2020 5 z 5

Lapuťák a kapitán Adorabl Lapuťák a kapitán Adorabl Dominik Landsman

Tento prvni dil jsme bohuzelcetli az po druhem dilu. Druhy se nam asi libil vice, zde bylo vice bojovani a dcera se chvilemi bala. Ale zase jsme si srovnali a ucelili pribeh. Vtipna dobrodruzna a hlavne originalni kniha :-)

03.08.2020 5 z 5

Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána Kapitán Adorabl a bambitka černokněžníka Vorána Dominik Landsman

Vtipne, napinave, nekdy trochu slozitejsi na pochopeni (pro deti). Nektere vtipy take pochopi jen dospeli (napr. Rozdeleni Ceskoslovenska) ale ja jsem se bavila.

18.07.2020 5 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Četla jsem e-knihu, tak doufam ze to byla kompletni verze. Konec mi prisel takovy useknuty. Ale jinak velmi ctivy pribeh, psany mnohdy drsne, ale bohuzel to tak asi opravdu bylo.

10.07.2020 5 z 5

Pohádky z jasmínového keře Pohádky z jasmínového keře Irena Kaftanová

Hezké čtivé příběhy s poučením a krásnými ilustracemi.

01.01.2020

Máj / Márinka Máj / Márinka Karel Hynek Mácha

Klasika, kterou by si měl přečíst každý.

28.12.2019 4 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Tuto knihu jsem četla poptve asi v 15 letech, a chytla mě natolik, že jsen se o mikroorganismy začala zajímat a nakonec vystudovala mikrobiologii :-) Je psaná tak, že jí čtete jedním dechem a celou dobu, alespon mě, při jejím čtení leze mráz po zádech.

12.01.2016

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema Michael Ende

Pěkný příběh

27.04.2022 5 z 5

Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Jan Lebeda

Medovníček pomáhá lesním zvířátkům, kniha ukazuje dětem, že i ony by měly pomáhat zvířátkům a jak se chovat v přírodě

30.12.2021 5 z 5

Velká kniha pokusů Velká kniha pokusů kolektiv autorů

Další z knih o pokusech - zajímavá, přehledná, jednoduše vysvětlené.

17.12.2021 5 z 5

Malý vědec - Neviditelné zdvihadlo a další experimenty pro děti Malý vědec - Neviditelné zdvihadlo a další experimenty pro děti Tomislav Senćanski

Malý vědec 3 Malý vědec 3 Tomislav Senćanski

01.12.2021 5 z 5

Malý vědec 2: Experimenty, které můžete provádět i doma Malý vědec 2: Experimenty, které můžete provádět i doma Tomislav Senćanski

01.12.2021 5 z 5

Malý vědec 1: Experimenty, které můžete provádět i doma Malý vědec 1: Experimenty, které můžete provádět i doma Tomislav Senćanski

Pěkná kniha, pokusy poučné a jednoduché.

16.11.2021 5 z 5

Moje kniha pokusů - Barva Moje kniha pokusů - Barva Neil Ardley

Pěkné, jednoduché poučné. Využiji i v hodinách fyziky.

14.11.2021 5 z 5

Moje kniha pokusů - Světlo Moje kniha pokusů - Světlo Neil Ardley

Pěkné, jednoduché poučné. Využiji i v hodinách fyziky.

14.11.2021 5 z 5

Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa Marcin Mortka

Pěkné vyprávění o děsivém, ale dobrosrdečném vikingovi.

10.11.2021 5 z 5

Sebekoučink	- 86 nejlepších nástrojů pro osobnostní rozvoj Sebekoučink - 86 nejlepších nástrojů pro osobnostní rozvoj Stephanie Demann

Přehledný "seznam" nástrojů a testů pro lepší pochopení sama sebe. Zajímavé nástroje pro to, jak jít vzhůru, nebo jak vstát, když spadneme dolů :-)

28.10.2021 5 z 5