alwaysbelieve alwaysbelieve komentáře u knih

Hlas měsíčního svitu Hlas měsíčního svitu C. C. Hunter (p)

Super, těším se na poslední díl :)

22.04.2014 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Knížka se zase dobře četla. Ze začátku mi dělalo problém se začíst a pochopit, o co přesně jde. Nakonec jsem se ale začetla a nemohla se odtrhnout. Dodge mi ze začátku mi přišel strašně naivní a Nat nesympatická, ale nějak jsem je překousla. Skvělá knížka, Lauren zase nezklamala :)

19.03.2014 4 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Autorku jsem si v poslední době strašně oblíbila. I když se jeden a ten samí den pořád opakoval, nebylo to vůbec špatné. Knížka mě fakt moc bavila a nakonec jsem začala mít hlavní hrdinku vážně ráda. Já být jí, tak se nedokážu takhle vzdát svého života. Trošku jsem doufala, že se nakonec zachrání, ale o tom to vůbec nebylo. Šlo o to, zachránit Juliet, protože každý může být opraven :)

08.03.2014 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Tenhle díl byl zase skvělý! :) Pořád bylo nějaké napětí a akce, ale jelikož vím že jak to dopadne, strašně mě štve že si to ještě nedali všechno dohromady a nepřišli na to :D Každopádně, super, těším se na 8 díl! :)

03.03.2014 5 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Knížka byla super. Bylo tam víc akce než v prvním díle. A ten konec byl prostě jasný...:D
Těším se na další díl, ale zároveň se obávám koho si Lena vybere a jak to celé skončí.

01.03.2014 5 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Tenhle díl jsem přečetla za den. Strašně mě bavil a oproti minulému se tam toho víc dělo. Akorát mě mrzí, že si holky nejsou tak blízké jako v seriálu. Mrzí mě co se stalo se Spencer, ale to se dalo čekat. Škoda, že to Emily zase nevišlo. A jinak konec? Moc mě ani nešokoval, jelikož to tak podobně bylo i v seriálu. Každopádně se těším na další díl! :)

26.02.2014 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Konec byl nejlepší :)

25.02.2014 5 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Četla se rychle :) Líbilo se mi že je to zase jinačí než seriál, autorka přiblížila vlastnosti postav.

22.02.2014 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Naprosto úžasná knížka, strašně mě to chytlo :) Takže doufám, že další díly nezklamou :)

21.02.2014 5 z 5