Allynie Allynie komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Takže :-) byla jsem na tuto knihu zvědavá, jestli i já "tvrďas" budu potřebovat krabici kapesníčků po levoboku :) et voilà.... ano, potřebovala jsem ji :-) Kniha je tak krásná, že ještě týden jsem po přečtení jsem se nerozhodla, kterou další knihu z knihovny vytáhnu a pořád o ní přemýšlím :-)

23.03.2015 5 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

No tedy, to byla jízda :-) Moc hezká kniha, taková trochu detektivka, trochu víc román pro ženy :) U erotických scén by se jeden až skoro červenal ;) Přečetla jsem jedním dechem a určitě doporučuji. Nasmála jsem se vtipnému pojetí a napínavé scény jsem hltala.

15.04.2015 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Fantastická kniha, stojí za přečtení! :) Mortonovou mám ráda, jen strašně mě nervuje, protože jak to dopadne se dozvíte na úplně posledních stránkách, musíte tedy číst omáčku, neodkládat knihu a číst a ČÍST a ČÍST... až dojde k vyvrcholení ! :-) v klidu dýchejte ....:-)

06.03.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Pěkný románek pro dívky, těším se na další pokračování. Přečetla jsem to za 2 dny, je to taková příjemná oddechovka. Ač nejsem pravděpodobně cílovka tohoto titulu, stejně mě potěšila :-)

19.02.2015 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Začátek byl dost táhlý, u knihy mě udržel jen styl psaní autorky a doba, která mě fascinuje. Ke konci jsem však nedokázala knihu odložit a rozuzlení byla příjemná odměna za těch skoro 500 stran :) Slabší než zapomenutá zahrada a uvidíme jaké bude tajemství letního odpoledne. Každopádně ale stojí za přečtení.

16.02.2015 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Líbilo, i když místy dost nerealistické a mrzelo mě, že od 1 třetiny jsem věděla motiv a pachatele, neužila jsem si to tolik. Jdu na další díl..

30.09.2014 3 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Pěkná kniha to je, to jo. Zajímavé téma, pěkně napsané, místy napínavé, dějové zvraty, ale vykrýt tím 480 stran ? Stačilo by na to 200, proto jen 4 hvězdy :-) každopádně ale stojí za přečtení, čte se lehce.

07.09.2015 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Hrůza, něco málo přes 200 stran, louskala jsem to se sebezapřením a musela jsem nakonec odložit, což běžně nedělám. Byla jsem rozhodnutá, že po Hypnotizérovi dám celou serii, ale nešlo to a do dalších se mi už strašně nechce. Kdyby měl někdo chuť napsat mi zprávou jak to dopadlo, budu mu vděčná. Napětí sice nechybělo, ale tak strašně utahané...dvě hvězdy, víc nedám prostě :-)

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tož moje první od Lars Keplerů a musím říct, že pěkný no :-) Neměla jsem problém se začíst a těch více než 500 stran jsem přečetla jedním dechem. Napínavé, temné, zamotané, přesně podle mého gusta! :-)

14.03.2015 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

velmi čtivé, konec neočekávaný (i když po přečtení recenzí se dal očekávat) ;-) je to prostě bomba, těším se na další díl s Tomem a Olivií :-)

27.02.2015 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Krásná knížka, každá stránka mě hladila, úžasný příběh, určitě doporučuji k přečtení:-)
...jen trochu moc "brízy" na můj vkus ;-)

10.02.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Začátek byl celkem zmatený, ale pak se to rozjelo, jako obvykle :-) v podstatě celou sérii jsem zhltla :-) těším se na Marco.

21.11.2014 5 z 5