Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Cela 17 Cela 17 Dominik Dán

Pěkně napsaný příběh. Četlo se to skvěle. Popis života ve vězení byl drsný. Hlavně že došlo na Bohuša a úchyláky kolem něj.

23.01.2024 5 z 5

Kočka mezi holuby Kočka mezi holuby Agatha Christie

Agatha opět nezklamala. Zajímavé prostředí elitní školy, špionáž, drahé kameny, krádež a vraždy. A jako třešnička na dortu Hercule Poirot, který opět vnese řád a pořádek do pěkně zamotaného případu.

15.12.2023 4 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Velice milé a příjemné čtení. Vůbec nevadí že se slečna Marplová objeví až ke konci knihy.

23.08.2023 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Velmi milé překvapení. Velice příjemná detektivka. Sympatické postavy a hlavně žádné potoky krve. Jdu na další díl!

16.06.2023 4 z 5

Záhada Modrého vlaku Záhada Modrého vlaku Agatha Christie

Klasická Agatha Christie. Skvělý příběh, zajímavé prostředí luxusního vlaku, šperky a vražda. K tomu skvělý Hercule Poirot a je tu parádní detektivka se skvělým rozuzlením.

10.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Zase další skvělý díl s Erikou a jejím týmem. Tak jako ty předchozí. Pro mě mnohem lepší než série s Kate. Pěkně zamotaný příběh a skvělé rozuzlení. Snad už bude mít Erika v osobním životě trochu štěstí. Už aby byl další díl!

04.11.2022 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Doporučuji . Skvělá detektivka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Postavy vzbuzují silné emoce. Zejména Kimmie. Těším se na Vzkaz v láhvi.

27.01.2020 5 z 5

Pohřbeni zaživa Pohřbeni zaživa Dominik Dán

Velmi povedený díl. Ať už jde o dějovou linku Choseho nebo o případ Oty a Richarda. Odporné praktiky v domově seniorů. Co vše jsou schopni lidé udělat svým nejbližším kvůli penězům, to je opravdu velmi smutné.

23.03.2024 5 z 5

Moucha Moucha Dominik Dán

Prostě zase další skvělé čtení od DD. Zajímavý případ a hlavně parta skvělých detektivů s úžasným smyslem pro humor.

02.02.2024 5 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Opět skvělé čtení. Dlouhý úvod, trvá než se na scéně objeví detektivové z mordparty. Skvělý příběh a pak velmi rychlý konec. A humor a porýpávání detektivů mezi sebou, to už je taková třešnička na dortu.

21.01.2024 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Opět dobře strávený čas s Agathou. Sice se s touto knihou moc vánočně nenaladíte, ale i tak to je příjemně strávený čas s úžasným Herculem Poirotem.

03.12.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Asi se budu opakovat, ale tato série si drží skvělou úroveň od prvního dílu. A i tento díl si drží velmi vysokou úroveň. Dějová linka s Tracy Frostovou nemá chybu a je milým zpestřením. Ale ten závěr! Tohle mi vážně A.M. nemůže dělat. Jednička nebo dvojka? Kdo má vydržet čekání na další díl!!

18.09.2023 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět skvělé čtení! Silný příběh. Skvělá trojice vyšetřovatelů. Tak snad v příštím díle trochu více o minulosti Asada.

07.02.2020 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Skvělé. Napínavé. Velice zajímavé téma. Tato série nemá chybu. Hlavní hrdinové sympaťáci. Už se těším na další díl.

31.01.2020 5 z 5

Básník Básník Dominik Dán

Čtivé, napínavé a samozřejmě nechybí pověstný humor kanceláře 141. Jako vždy přečteno během chvíle.

25.02.2024 5 z 5

Vražda na faře Vražda na faře Agatha Christie

Velice pěkná a důmyslná zápletka. Skvělé rozuzlení případu.

02.01.2023 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

A. Christie nikdy nezklame. Opět skvělé čtení.

20.08.2021 5 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Klasika. Důmyslná zápletka. Skvělé líčení prostředí Egypta. A jako vždy skvělý Poirot. Mohu jen doporučit.

02.05.2020 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Promyšlený, napínavý příběh. Autor krásně dávkuje napětí a nenápadně nám vždy ukáže někoho kdo by mohl být podezřelý. Navíc sympatická vyšetřovatelka. Tak snad budou brzy následovat další případy z oddělení ztracených duší.

01.03.2024 5 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Opět skvělé čtení. Dva případy. Jeden klasický mord a druhý případ odhaluje rodinné tajemství. Na scéně se objevuje také Hanzelův ztracený syn. Opět nechybí vzájemně špičková ní členů mordparty. Opět nechybí Kukyho pěstitelské pokusy a nová oběť citroník Marcel.

13.02.2024 5 z 5