AliceTief AliceTief komentáře u knih

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Naprosto parádní čtení, hlavní dvojici nejde nemilovat, opravdu krásný příběh, moc mě to bavilo

15.12.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Opět krásný příběh, moc dobře se četlo, sladká jednohubky =)

08.11.2021 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Přečteno jedním dechem, velice hezky napsáno, nešlo se od knihy odpoutat. Už se těším na další příběh.

11.10.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Super oddechovka, líbil se mi příběh jak navazoval na ně vlastního bratra a je mi jasné o čem bude další díl. Rozhodně prima oddechovka

16.09.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Krásný příběh, dobře se četlo a člověk se i pobavil. Čekala jsem co Doris zase vyvede =D

03.04.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Tato autorka mě zatím nikdy nezklamala, ani tentokrát. Krásný romantický příběh současnosti protkaný krásným příběhem z minulosti.

13.03.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Autorka mě vůbec nezklamala, miluju její příběhy a tenhle mě také dostal. Krásné čtení, určitě se k ní ještě víckrát vrátíme

15.11.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Naprostá bomba, moc se mi to líbilo, krásný příběh a hlavně postava Skopový byla naprosto super a dodalo to příběhu na originálnosti. Chvíli mě Aubrey fakt vytáčela a říkala jsem si že za to nestojí, ale vše se v dobré obrátilo =)

24.10.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Musím přiznat, že toto je po dlouhé době knížka, která se mi od této dvojice opravdu líbila, konečně trošku jiný příběh a né pořád to samé. Samozřejmě jen jako oddechovka, žádné těžké čtení =)

14.10.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Opravdu dobře napsané tohle citlivé téma se těžce čte a určitě ještě těžší je o tom psát. Každopádně mě příběh rychle strhl a nemohla jsem se od knížky odpoutat. Navíc kdo by neměl rád happyendy

10.09.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

tak četla jsem od autorky i lepší knížky, možná že toto téma je často psané, takže zrovna v tomto příběhu má silnou konkurenci. Každopádně v druhé polovině knihy, kdy se příběh více rozjel už jsem se bavila daleko více, a jsem nadšená z happy endu =)

01.09.2020 4 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Přečteno během jednoho dne, ze začátku jsem nechápala o co tam půjde, ale nakonec se mi příběh opravdu líbil =)

21.08.2020 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Né že by mě autorka úplně zklamala, jen jsem od ní četla daleko lepší příběhy. Tyhle postavy mi jsou sympatické a krásně se četlo, ale hrozně mi tam chyběl epilog, ten závěr byl takový odfláknutý...

21.08.2020 4 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Pohodové počteníčko, pěkně napsané, těším se na další díly

31.07.2020 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Tahle parta se mi líbila už od první knihy, Aidena nešlo nemilovat. Proto pro mě byla knížka trošku zklamání, čekala jsem trošku víc akce...Každopádně už se moooc těším na Maddoxe

31.07.2020 4 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Krásná oddechovka, dobře napsáno a rychle přečteno. Není co vytknout =)

16.06.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Krásné počteníčko, jednoduchá oddechovka ale za to čtivá, ani druhý díl nezklamal =)

08.05.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Tuto autorko mám taky hodně ráda, zatím mě žádná z jejich knih nezklamala. Dokáže psát o těžkých tématech, ale dostat s toho i happyend. Každopádně tahle rodinka mi přišla šílená jak na začátku tak i na konci=)

07.05.2020 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Naprosto nezapomenutelný příběh, hlavní hrdinové ani zápletka neměli chybu a samozřejmě i super happy end;)

27.03.2020 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

No myslím, že se na tom všichni shodneme, že se nám to pěkně zamotává. Doufám, že se nám to nezamotá až moc, třeba že by našla ještě matku a otce...Každopádně je to skvělý neokoukaný příběh. Už se těším na pokračování.

09.12.2023 5 z 5