alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Pouta Pouta Delphine de Vigan

Velmi zajímavé čtení, překvapilo mě, že na tak malé ploše dokáže autorka obsáhnout tak mnoho.

27.08.2020 5 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Velmi zajímavé čtení :-) kdyby nebylo knižní výzvy a nepotřeboval jsem knihu, která se odehrává v Ostravě, asi bych to ní nikdy nesáhl. Jsem rád, že jsem ji četl, moc se mně líbila, jen mně trochu ve čtení brzdilo to proplétání dvou příběhů. Chystám se na další knihu pane Skláře.

21.08.2019 4 z 5

Kniha hřbitova Kniha hřbitova Neil Gaiman

Pět hvězdiček, to jinak nejde. Dlouho jsem nečetl tak krásnou knihu pro "děti" Já mám chuť si ji dát ještě jednou a to hned.

23.02.2019 5 z 5

Goldstein Goldstein Volker Kutscher

Skvělé, senzační, geniální krimi. Už se těším na další díl :-)

08.01.2024 5 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Opět mě John Boyne dostal, překvapivá kniha, ani ve snu by mě nenapadlo, jak se bude tato kniha odvíjet, byl jsem dost zaskočený a musel jsem knihu na chvíli odložit... Určitě tato kniha stojí za přečtení.

12.03.2023 5 z 5

Italské prázdniny Italské prázdniny Jan Werich

Krásné čtení :-) a nejvíc jsem se pobavil u kapitoly Aidy z Rimini :-)

11.02.2023 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Skvělé čtení. Chci další autorovu knihu :-)

27.10.2022 5 z 5

Tělo a krev Tělo a krev Michael Cunningham

Naprosto skvělé čtení :-) Proč jsem tu knihu tak dlouho odkládal? Má jen jedinou drobnou vadu na kráse, je příliš krátká :-)

28.04.2022 5 z 5

Chrám divů Chrám divů Leslie Parry

Toto je naprosto fascinující román, já ho přečetl jedním dechem.

03.12.2021 5 z 5

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Jestli je autor Ferrante posoudit nedokážu, ale knížka je velmi zajímavá sonda do života jedné rodiny.

28.11.2021 5 z 5

Poslední rituál Poslední rituál Yrsa Sigurðardóttir

To byla tak skvělá kniha, že nechápu proč jsem tak dlouho otálel s jejím přečtením :-)

02.11.2021 5 z 5

Detektivní hry Detektivní hry Agatha Christie

Agatha Christie opět nezklamala a zvláště hra Svědkyně obžaloby mě dostala úplně.

08.10.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Tak já nevím, první půlka knihy mě fakt bavila, pak přišla scéna ne benzinové pumpě a vše to šlo do kopru. Omlouvám se, ale za mě je druhá půlka knihy opravdu strašná. A takový tam byl potenciál.

05.06.2021 3 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Klasická Aghata Christie, není co dodat, skvělé čtení.

27.04.2021 4 z 5

Zvěrolékař na blatech Zvěrolékař na blatech James Herriot (p)

Tak to je skutečná "superoddychovka" milé a příjemné čtení.

12.04.2021 4 z 5

Jádro Slunce Jádro Slunce Johanna Sinisalo

Moc se mně zalíbilo "finské podivno" toto je vskutku moc zajímavé čtení, v závěru i hodně napínavé. Jdu se kouknout na další finská podivna.

25.03.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět skvělé čtení jako vždy, no trochu mně připadal ten konec takový překombinovaný, ale to je taková drobnost, že to nestojí ani za ztrátu hvězdičky.

24.03.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Asi potřebuji navštívit nějakou cukrárnu :-)

15.02.2021 4 z 5

Jak jsme se nedali aneb Kapitoly z dějin národního úpění Jak jsme se nedali aneb Kapitoly z dějin národního úpění Zdeněk Šmíd

Netušil jsem, že se budu někdy u dějepisu tak náramně bavit :-) skvělá kniha.

14.08.2019 5 z 5

Pyramidy Pyramidy Terry Pratchett

Dal bych i deset hvězdiček :-) Zeměplocha je fantastické čtení a Pyramidy mně pobaví opravdu vždy :-)

16.07.2019 5 z 5