alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

Báječné a skvělé čtení, toto je skutečně mrazivý thriller :-) určitě doporučuji nejdříve přečíst Nedokončený rukopis a následně Černou smrt. Stojí to za to :-)

12.02.2023 5 z 5

Dům na pobřeží Dům na pobřeží Daphne du Maurier

Velmi pěkné a zajímavé čtení, paní autorka to má skvěle vymyšlené a postupně příběh graduje, jen mně ze začátku přišel trochu moc pomalý, ale to je jen drobnost.

04.02.2022 4 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Čtení je krásné, dojemné a měl by si to přečíst úplně každý :-)

17.01.2022 5 z 5

Zulejka otevírá oči Zulejka otevírá oči Guzel Jachina

Kdyby to šlo tak dám 10 hvězdiček. Tento příběh je neuvěřitelně silný a knihu jsem četl jedním dechem.

26.09.2021 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Třetí díl je opět velmi čtivý a zajímavý, ale musím být upřímný, začátek knihy mně připadal takový chaotický, i jsem se chvíli ztrácel, ale pak se to rozjelo skvěle a závěr opět super počtení.

21.09.2021 4 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Knihy Dolores Renondo mám moc rád, Neviditelný strážce je skvělá krimi a inspektorko Salazarovou jsem si oblíbil. Oceňuji i to, že více pronikáme do soukromého života inspektorky. Už teď se těším na díl druhý.

03.08.2021 5 z 5

Dracul Dracul Dacre Stoker

Úžasné čtení, trochu jsem tedy očekával něco jiného, ale nakonec to bylo super. Moc se mně líbilo to propletení se skutečným životem Brama Stokera. Určitě si přečtu ještě několikrát. Jediná moje drobná výhrada je k názvu, ale chápu že takto se to více prodá.

31.05.2021 5 z 5

Děti Volhy Děti Volhy Guzel Jachina

Chtěl bych dát deset hvězd. Prostě nádherná, skvostná kniha.

04.05.2021 5 z 5

Vražda na faře Vražda na faře Agatha Christie

Agatha Christie byla geniální a slečnu Marplovou miluji :-)

15.03.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Skvělé čtení, už aby byl třetí díl :-)

16.06.2020 5 z 5

Soudné sestry Soudné sestry Terry Pratchett

U této knihy jsem se opět královsky bavil, Stařenka Ogová, Bábi Zlopočasná a Magráta Česneková jsou nejlepší ženské hrdiny ze všech :-) tedy alespoň na Zeměploše. Vřele doporučuji všem, kdo potřebují inteligentně rozveselit :-)

28.11.2018 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Báječné čtení na nedělní odpoledne, milé, laskavé, humorné... jdu si pořídit další díl

11.01.2024

Mokrá ryba Mokrá ryba Volker Kutscher

Geniální, skvělé, čtivé, už mám doma druhý díl a jdu ho co nejrychleji číst :-)

26.05.2023 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

K této knize stačí jen napsat, skvělé :)

03.01.2022 5 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Jsem zvědavý, jestli se mně někdy podaří tipnout správně vraha. Opět povedený, zapeklitý případ :-)

21.12.2021 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Pokračováním Medvědína jsem nadšený a vůbec by mně nevadil i díl třetí :-)

16.12.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Zajímavé čtení to bylo, pravdou je, že mně to chvilkama připadalo překombinované a závěr jsem čekal větší, ale i přesto jsem se rozhodl dát plný počet hvězdiček, protože jako celek mě kniha fakt bavila a vlastně vše bylo vysvětlené a už mám doma i další díl, tak se těším :-)

18.10.2021 5 z 5

Pan Theodor Mundstock Pan Theodor Mundstock Ladislav Fuks

Je to kniha skvěle napsaná, je to kniha na čtení náročná, ale rozhodně stojí za přečtení. Ladislav Fuks mě neustále překvapuje.

13.10.2021 5 z 5

Korene zla Korene zla Dominik Dán

Skvělé čtení :-) musím se poohlédnou po dalaší knize Dominika Dána.

12.08.2021 5 z 5

Královský rubín Královský rubín Agatha Christie

Královský rubín je soubor šesti povídek a řeknu Vám, že Agatha dokáže i na malém prostoru vytvořit skvělý příběh plný napětí. Super čtení.

25.07.2021 5 z 5