alexandra111 alexandra111 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Knihu jsem přečetla během chvilky.Byla úžasná a toto téma si nezasloužilo tak málo stránek.O polovinu více mohla spisovatelka využít na vyřešení celé rodinné situace. Konec je opravdu šokující,ale i tak to mohlo být delší.

24.01.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha se mi moc líbila, přesně takové potřebuju k proložení těch drastických, severských detektivek co čtu.

09.11.2019 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kniha se mi moc líbila,ale vědět jak skončí,tak ji vůbec nečtu.

18.10.2020 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Kniha se mi moc líbila,dobře se četla a nemusela jsem si dělat poznámky,kdo je kdo. A taky jsem nemusela přeskakovat nezáživné pasáže. Šokující konec a vše hezky vysvětleno.Možná to bylo pro někoho nezáživné,ale za mě pět hvězdiček.

10.05.2019 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Kniha se mi líbila,i když byla tedy opravdu nejslabší.Jenom se to zbytečně vleklo,což jsem nějak překousla,protože jsem se strašně těšila na její šokující konec,a ani ten se nekonal. Co mě hodně zklamalo,bylo to,že nebylo vysvětleno,proč to pachatel udělal.Jeho pohnutky a důvody,které v každé její knížce,jsou nějak vysvětleny. A taky mohla napsat,jak to nakonec dopadlo s tím dědictvím.Možná se mnou nebudete souhlasit,ale i ostatní sourozenci by měli něco dostat,a ne někoho vydědit jenom proto,že si najde špatného partnera.Navíc když sám bratr hlavní hrdinky,byl pěkný grázl. Snad jsem to napsala tak,ať neprozradím konec,pro někoho kdo to ještě nečetl.

02.10.2016 4 z 5

Smrt básníka Smrt básníka Jan Cimický

Moc hezká kniha,přečetla jsem ji jedním dechem.Ani jsem nevěděla,že pan doktor Cimický tak úžasně píše.Takže teď se budu postupně snažit přečíst všechny jeho knihy.

03.01.2013

Matka Matka Petra Hammesfahr

Knihu jsem hltala a čekala,jak to dopadne. Lépe to nemohla popsat v komentářích Chemlona,takže už nic dodávat nemusím.Konec mě taky rozčílil,nemám ráda knihy,kde není vysvětleno,co se stalo.

04.04.2018

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Je smutné , číst tuto knížku s pocitem,že píše sama o sobě a za pár měsíců bude brutálně zavražděna.Nyní si zpětně uvědomuji,že v mnoha jejích knihách popisovala svůj život.To co se stalo,se nedá ani nijak komentovat.Nejhorší to bude pro její děti.

07.08.2011

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

Skvělá kniha, i když všechny její knihy jsou si podobné. Taková moderní červená knihovna ze života. Moc dobré na odreagování od thrillerů.

15.01.2020

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Její knihy jsou všechny úžasné,je pravda,že některé jsou hodně napínavé a některé i takové nudné,ale tato je něco mezi a já už stejně na nějaké šílené drama nemám nervy.Tak tato mi vyhovuje,i když jsem čekala konec s jiným vyuzlením.

05.12.2012

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Dalo se to číst,ale bylo to překombinované a takové divné. Četla jsem až do konce,abych věděla jak to dopadne,ale v těch postavách jsem se ztratila. Souhlasím s komentářem uživatele NESTORKEA níže.

01.11.2019 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila,ale nesnáším otevřené konce a to mě teda hodně zklamalo.

23.03.2019 3 z 5

Začít znova Začít znova Eva Brabcová

Moc hezká kniha,ke které se vůbec nehodí obálka.

15.06.2022 5 z 5

Dotkni sa ohňa Dotkni sa ohňa Andrea Rimová

Pěkný příběh,dobře se to četlo.

17.04.2020 4 z 5

Tak trochu ženatý Tak trochu ženatý Adriana Macháčová

Takové příběhy mám ráda. Nebylo to dlouhé a bylo tam obsaženo vše,co se dalo. Napětí,vyšetřování,tragedie i láska.

11.04.2020 4 z 5

Kytička veršů Kytička veršů Hana Militká

Hezké básničky ze života. Nejvíce se mi ale líbil konec,kde byl podrobně popsán spisovatelčin životopis a informace o knihách,které napsala.

27.03.2020

Vražda v Mariánských Lázních Vražda v Mariánských Lázních Zdeněk Třešňák

Tak mi se teda tato detektivka líbila.

29.01.2020 1 z 5