Akvabela Akvabela komentáře u knih

Ledové království: Ledová příšera Ledové království: Ledová příšera Veronica Wagner

Jednoduchý příběh s krásnými obrázky od Disney. Dceři (téměř 5 let) se líbil. Na opakované čtení to moc není.

24.06.2023 4 z 5

Ledové království - čtyři pohádky Ledové království - čtyři pohádky Walt Disney

Přečetla jsem dceři najednou před spaním
Příběhy jednoduché, srozumitelné s ponaučením. Líbilo se.

18.06.2023 4 z 5

Princezna - Tiana Princezna - Tiana kolektiv autorů

V knize jsou 2 příběhy navazující na pohádku o Tianě. Dcerce (4 roky) se kniha líbila. Přečetla jsem ji naràz. Textu není moc, jsou v ní moc pěkné ilustrace.

17.06.2023 4 z 5

Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě Pátrači ze stodoly - Vilda a Tylda na stopě Ann-Katrin Heger

Knihu jsem pujcila detem v knihovne. Objevila jsem ji mezi novinkami. Pribeh je paradni, moc se mne i detem libil. Vtipne a moc hezky napsane. Precetla jsem ho detem najednou.

10.06.2023 5 z 5

Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Miloš Kratochvíl

Kniha je opravdu skvělá. Moc se nám líbila.

09.06.2023 5 z 5

Jsem zlodějka? Jsem zlodějka? Abigail Rayner

Moc povedena kniha. Zatim jsem si ji precetla sama. Nevydrzela jsem. Uz mam trochu obavy z toho jestli se me deti zeptaji zda jsem neco nekdy odcizila. Vim teda jen o jednom pripadu, kdy jsem jako mala vzala v obchode cervenou obycejnou gumicku do vlasu v hodnote asi 5 korun, ale dodnes z toho pri vzpomince nemam dobry pocit a ani se mi to moc nechce detem rikat :-). Do obchodu jsem ji nevracela. Kniha ma krasny zaver a chvalim i krasne ilustrace!

07.06.2023 5 z 5

František z kompostu František z kompostu Simona Smatana Čechová

Moc pekna knizka. Precetla jsem si ji nejdrive sama, nevydrzela jsem. A moc se tesim az ji prectu detem. Opravdu moc hezky vse napsane a vysvetlene. I pro me byla kupodivu poucna.

07.06.2023 5 z 5

Praštěné příhody Berty a Týny Praštěné příhody Berty a Týny Lucie Šavlíková

Příběhy byly nápadité, ale nás úplně nenadchly :-(.

04.06.2023 4 z 5

Zvonilka a kouzlo přátelství Zvonilka a kouzlo přátelství Walt Disney

Prečetla jsem dceři (4 roky) na jeden zátah. Kniha se jí líbila. Mně přišla opravdu hodně natahovaná.

04.06.2023 4 z 5

O nebojácných princeznách O nebojácných princeznách neznámý - neuveden

Dcerka (4 roky) byla nadsena z prekrasnych obrazku a pohadky se ji take libily. Kniha me v knihovne zaujala prave ilustracemi.

27.05.2023 5 z 5

Kamil neumí lítat Kamil neumí lítat Jennifer Berne

Krásná kniha, moc se mně i dětem líbila.

23.05.2023 5 z 5

No jo, medvěd! No jo, medvěd! Hubert Schirneck

Přísloví děti (4 a 7 let) ještě moc nechápaly. Tudíž i přes vysvětlování pro ně nebyl požitek z knížky moc velký. Asi můj omyl, čekala jsem, že kniha je dle zařazení pro jejich věkovou kategorii. Jinak milá kniha s pěknými ilustracemi a příběhem.

14.05.2023 4 z 5

Srandičky kočičí partičky Srandičky kočičí partičky Agnieszka Stelmaszyk

Přečteno, vracet se k této knize nebudeme. Nějaké vtipné nám to nepřišlo. Přitom z názvu člověk očekává, že legrace bude...

14.05.2023 4 z 5

Kuřátko Ťutík Kuřátko Ťutík Lenka Rožnovská

Moc pěkná kniha. Krásné ilustrace i příběh. Četlo se samo. Dětem (4 a 7 let) i mně se moc líbila! Doporučujeme.

14.05.2023 5 z 5

Kdo zachrání Pižďucha? Kdo zachrání Pižďucha? Jan Onder

Já jsem si pohádky, když jsem je četla moc neužívala. Dceři (4 roky) se pohádky líbily.

08.05.2023 3 z 5

Lízinka nemůže usnout Lízinka nemůže usnout Alexander Steffensmeier

Lízinka je šikulka. Vyřešila problém skvěle. Opravdu jsme se u knížky bavili. Krásné ilustrace.

03.05.2023 4 z 5

Princezna - Bella Princezna - Bella kolektiv autorů

Precetla jsem tuto knihu dnes dceri (temer 5 let) a dojem z teto knihy mam pozitivni. Myslim si, ze oba pribehy ktere v knize jsou byly pro jeji vekovou kategorii a byly pekne. A ji se take moc libily.

29.04.2023 4 z 5

Ptáček a lev Ptáček a lev Marianne Dubuc

Dojemná knížka o přátelství. Krásné ilustrace a minimum textu. Dětem se moc líbila.

24.04.2023 4 z 5

Lízinka hledá poklad Lízinka hledá poklad Alexander Steffensmeier

Kniha se dětem moc líbila, jsou v ní nádherné ilustrace a maličko textu.

24.04.2023 4 z 5

Chlapec, který pěstoval dráčky Chlapec, který pěstoval dráčky Andy Shepherd

Synovi 7 let se líbila. Originální čtení. Když jsem mu ji četla, tak jsem se u jedné pasáže tak rozesmála, že jsem nemohla vůbec dál číst. Moc pěkně napsané.

29.03.2023 5 z 5