Ája.P Ája.P komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha Hana je první kniha, kterou jsem této autorky četla. Knížka byla krásná, ale zároveň smutná. Líbilo se mi, jak byla knížka rozdělena na 3 části. První část vypráví malá holka Mira, která ztratí rodinu, v druhé častí se vracíme do minulosti a zjišťujeme rodinnou historii a poslední část vypráví Hana. Příběh z prostředí druhé světové války a holocaust se mi velmi líbil. Autorka skvěle vystihla veškeré pocity. Knížku určitě doporučuji, ale spíš starším čtenářům, kteří už něco o této době vědí.

16.04.2021 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Tak tohle byl opravdu krásný a silný příběh, což jsem opravdu nečekala. Mám ráda romantické čtení, ale tuhle knížku jsem si koupila hlavně z toho důvodu, že se děj odehrává v lékařském prostředí, které je mi blízké. Hlavní postavy mi byly sympatické od začátku až do konce. Určitě si přečtu další díl.

07.07.2022 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tak tohle jsem opravdu nečekala! Super kniha, která se autorce velmi povedla. Byla to taková ta sladká romantika, což je moje oblíbené čtení. Všem co mají tento žánr rádi, vřele doporučuji.

06.07.2021 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Knížka se mi líbila, jen mi trvalo delší dobu, než jsem se do ní začetla. Řešily se v ní vážná témata a samozřejmě nechyběla romantická linka. Líbila se mi forma psaní. Ve vyprávění kapitol se střídali Juliet a Declan. Hlavní hrdinové se mi líbili, oba měli něco za sebou.

18.07.2021 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Do knížky jsem se hned začetla a měla jsem ji za pár dní přečtenou. Byla napínavá, romantická a místy náháněla strach. Knížka s motivy nadpřirozena mě strašně nadchla a nemohla jsem se od ní odtrhnou. Hlavní postava Hadley mi byla sympatická. Knížka je skvěle napsaná, čtete jednu kapitolu za druhou. Rozhodně doporučuji.

11.04.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Na druhý díl v sérii jsem se moc těšila. I tento příběh o Dawn a Spencerovi se mi moc líbil. Ze začátku mě bavil o něco méně než předešlý příběh, ale později jsem se začetla a byl stejně dobrý a romantický jako ten předešlý. Všem co mají rádi romantiku vřele doporučuji.

10.01.2022 5 z 5

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Anika Pastoreková

Knížku jsem dostala k Vánocům a vůbec se mi nechtělo ji číst. Nakonec jsem se do ní tak začetla, že jsem ji měla za chvíli přečtenou. Zamilovaný příběh s nečekaným závěrem. Za mě určitě doporučuji.

01.04.2021 4 z 5

Hamlet, dánský princ Hamlet, dánský princ William Shakespeare

Knížku bych si sama nevybrala, měla jsem ji jako povinnou četbu do školy. Poezii moc nemusím, ale tenhle překlad jsem celkem chápala. Na to, že už je to hodně staré dílo, tak jsem ji přečetla celou a musím říct, že mě to i trochu bavilo.

05.05.2021 2 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Již třetí kniha od této autorky, kterou jsem četla. Líbila se mi asi nejméně. Hlavní hrdina Isaac mi moc sympatický nebyl, tak asi proto. Mám ale v plánu přečíst si poslední dva díly. Je to taková romantická oddechovka. Všem co mají tento žánr rádi, tak doporučuji.

01.03.2022

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Tuto knihu mi doporučila moje sestra. Ta z ní byla úplně nadšená, což já říct nemůžu. Ze začátku se mi strašně pletly postavy.(bylo jich tam více) Po pár stránkách jsem si je už pamatovala. Ze začátku mě ta kniha moc nebavila, chtěla jsem vědět kdo zabil Simona, ale nějak jsem se do toho nemohla začíst. Do knihy jsem se pořádně začetla až při čtení 3. části knihy. Tuto část jsem přečetla za jeden den. Ze začátku nic moc, ale konec byl super.

03.08.2021 4 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Knížka se mi docela líbila. Hned po přečtení prvních pár stran jsem si ji oblíbila. Hlavní hrdinka Viktorie mi byla sympatická a oblíbila jsem si ji. Viktorie v dětství přišla o člena rodiny a trpí depresemi. Děj se mi líbil. Konec jsem čekala trochu jiný.

11.05.2021 4 z 5