Adyx-chan Adyx-chan komentáře u knih

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Většinou mívám problém se v knize dostat přes úvodní stránky, ale tentokrát jsem se začetla hned na první straně. Krásná, čtivá kniha. Četla jsem v angličtině a až na pár slovíček jsem vše lehce zvládala.

27.07.2020 5 z 5

Hrobka nemrtvých Hrobka nemrtvých Rick Riordan

Jako vždy skvělá kniha, rozhodně mě nemrzí, že jsem si ji koupila. Reyna a Hazel jsou prostě boží, ale ani Frank nebo Lavinia nebyli vůbec špatní. Líbí se mi rozvoj Lestera, od prvního dílu ToA se dost změnil. (Spoiler: Díky bohům za to, že Frank nakonec přežil!)

30.03.2020 5 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Za mě nejlepší díl série Magnus Chase. Hearth, Sam a Alex jsou rozhodně mí oblíbenci.

13.03.2020 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Oh můj bože, oh můj bože. Nemám slov, byl to úžasné, skvělé a nevím jaké ještě.

02.11.2019 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Tak tohle bylo dokonalé. A Nico? Na toho jsem se těšila už v předchozích knížkách, takže vůbec nejsem zklamaná.

31.10.2019 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Kniha zase skvělá, akorát se to déle rozjíždělo. Leo zase perlil a už mi tolik nevadí Jason.

Neptúnov syn Neptúnov syn Rick Riordan

Percy zpět na scéně! Kniha skvělá, moc mě bavila.

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Kniha byla skvělá, ale mi bylo líto, že tam teda nebyl Percy. Leo s Piper byli skvělí, akorát Jason mi nebyl moc sympatický.

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Do knihy jsem se začetla a musím říct, že nelituji toho, že jsem ji vůbec vzala do ruky.

13.08.2019 5 z 5

Šílený profesor Šílený profesor Charles Gilman

Z názvu knihy bych vyškrtla jedno takové docela důležité slovo - horror. Šmarjá, i kniha o Winx Clubu byla napínavější a strašidelnější. Kniha byla nezáživná, nudná.

13.08.2019 odpad!

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ je moje nejoblíbenější pohádka. Je to kniha, kterou bych četla zachumlaná v dece s teplým čajem, zatímco by venku pršelo. Exupérymu se povedlo zkombinovat krásnou pohádku a něco na zamyšlení.

21.02.2018 5 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Knížka nebyla špatná, taková oddechovka. Akorát jsem byla trochu zmatená v té části, kde se Cara opila. Občas mi běhal mráz po zádech. Kniha byla pěkně napsaná a měla zajímavý námět. Ale je tady ještě jedno obrovské mínus. Ta anotace! Musela jsem se podívat tady, na Databázi knih, abych zjistila, o čem ta knížka vůbec je.

21.02.2018 4 z 5