Adulina12 Adulina12 komentáře u knih

Probuzená Probuzená Kristin Cast

jo, přečetla sem to za chvilku, pravda, ale to neznamená že to byla moc velká uroven. do tedka sem tuhle serii žrala.. vyhořelá ještě byla celkem dobrá, ale už to taky nebylo to co před tim a opravdu hodně se mi to líbilo do Pokoušený. tedka už mi tam tak nějak chyběl Kalona, jasně, byl tam, ale tak málo. porád se to točí kolem Neferet. Jasně v pohodě, ale proč tam prostě třeba pořád není jak Kalona otravuje Zoey? dyt to bylo dobrý.. no, kritiky asi bylo dost. líbí se mi to, jak to dopadlo - aspon zatím - s Rephaimem. a bylo to tam i zajímavý apod. prostě tak pul na pul.. ;) no a taky asi ještě nostalgie z minulých dílů.. ;) no tak já končim..

11.03.2012 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

vm ístní knihovně sem si tuhle knihu rezervovala a ani asi po třech měsících se ke měě nedostala.. tak sem si pučila druhej díl a postupně přečetla celou serii, kromě 1. dílu. a i tak, když ted ke mě asi po 11. měscích ke mě kniha dorazila a věděla sem co se tam stane sem byla napjatá a zhltla sem to za pár hodin.. takže myslím, že uroven je dost vysoká a ještě.. :)

27.02.2012 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

dala bych klidně plnej počet bodu, nebo o jeden méně, kdyby mi tam několik prvků nepřipomínalo Vampýrskou akademii.. dvě nejlepší kamarádka, ochranujou se navzájem, jedna je ovšem ta temperamentní, prostořeká atd.. u Lucy mi bylo od uplně 1. kapitoli jasný, že se dá dohromady s Nicholasem a celkově to bylo dost předvídatelný... teda až na ten konec s královnou.. ale jinak je to celkem fajn... trochu okopčený, ale hoodně věcí změněnejch.. ;) kdo souhlasí, tak prosím palec nahoru, at poznám, jestli je to jenom muj mylnej názor, nebo fakt.. díky.. ;)

24.02.2012 4 z 5

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

včera sem dočetla.. a není to už jako dřív,kdy sem byla napjatá, jak to bude dál.. (což nejspíš bylo rozseknutím knih našimi milými nakladateli..) ale i tak je poznat, že je to asi zas rozseklý.. no a už se dá docela dobře odhadnout co se stane v dalším díle.. nejsem si jistá, jeslti odhat bude stejnej, ale mam takovej pocit že naše malá Bonnie začne okouzlovat Damona a naše věrná Elena, která začala trochu hřešit už dřív (nepočítám před poznáním Stefana) začne milovat krásného Damona.. ale Stefana nepřestane milovat a tak začne ted už opravdový milostný.. no nezapomeňmě na Bonnie, takže trojuhelník asi ne.. tak se necháme překvapit.. ;)

22.02.2012 4 z 5

Neohrožená - Pomsta Neohrožená - Pomsta Francine Pascal

jestli bude v tomhle díle stejně nesnesitlá jako v předchozím (a zatím to tak vypadá), tak s touhle knihoukončim.. :/

21.02.2012

Neohrožená - Rebel Neohrožená - Rebel Francine Pascal

Dávám asi nejmín bodu za celou tuhle serii, ale vím že to sice patří dopříběhu apod., ale kdyby byla Gaia vedle mě, asi bych jí něco řekla a nejradší jí nakopala prdel (kdyby to u ní dávalo smysl). v tý knize je tak.. já nevím.. normální.. ? a je to takový celý jen o jedný hře.. hmm.. prostě kvalita upadá.. podle mě.. ;)

21.02.2012 3 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

takový.. no není to to co to bylo dřív, ale líbilo se mi, že Elena už začíná milovat i Damona (ano, prozradim to, ale to už myslim každýmu stejně došlo) ale.. bylo to už trochu prázdný.. i když to tedka zní jinak než jak to myslim..

21.02.2012 4 z 5

Tatínkovy pohádky Tatínkovy pohádky Karel Jaromír Erben

Tuhle knížku sem jako malá prostě milovala, milovala sem, když mi ji táta četl a později sem si ji i sama četla.. nejoblíbenější sem měla Dvě Maričky.. ;)

08.02.2012 5 z 5

Paní, vy už zase ječíte Paní, vy už zase ječíte Pauline Barnes

četla sem to až ve 12i, nebo kdy to bylo a to jen ze zvědavosti a nouze a myslim si, že by se mi to jako menší líbilo.. no i ted to nebylo tak špatný, ale chápete.. ;)

08.02.2012 4 z 5

Neohrožená - Polibek Neohrožená - Polibek Francine Pascal

celkem fajn kniha, už podle mě nebyla tak akční, jako ty předchozí a byla celkem jen o Gaie a Samovi, ale šlo to..

06.02.2012 4 z 5

Neohrožená - Zrůda Neohrožená - Zrůda Francine Pascal

taky dobrá kniha, ale přišla mi trochu prázdná, nic moc se tam vlastně nestalo..

05.02.2012 3 z 5

Neohrožená - Závod Neohrožená - Závod Francine Pascal

na týhle knize v celý serii se mi líbí, že je celá o jednom dni, takze tam není moc místa na tlachy, ale je tam docela dost akce, některý věci mi přijdou přehnaný, ale to v téhle serii všude, takže proto hodnocení 4.. ;)

05.02.2012 4 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

jestli je pravda, že má vyjít další díl, je to docela škoda. tohle vypadá jako konečný konec.. :D ale ke knize...

průběh byl zajímavý a nebyly tam nějaké příšerné, dojemné a protahované scény, ale přijde mi, že z konce Černého Johna mohlo kápnout trochu víc - hromy, blesky, Casie sama najednou vymyslí plán jak všechny zachránit, protože Adam Diana nebo Nick jsou na pokraji smrti a jde o minuty a nakonec je svou mocí uzrdaví a v dešti, s mokrými vlasy jako bohyně zabije černého Johna, kterému se tělo už bez křištálové lebky skácí z utesu.. a nakonec mohl Nick vypadat trochu smutně a hlavně Diana mohla být sice smířená s Adamem a Casie, ale rozhodně ne takhle.. a aspon ty vztahy by dávaly nějaký smysl pro pokračování, ale tohle byl prostě Happy and jak z plakátu..

kvuli tomuhle málo napínavému a podle mě trochu uspěchanému konci dávám 3.75 hvězdičky... ;)

03.02.2012 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

dobře udělaný, ale už to podle mě není tak podařený jako 1. díl.. a zrovna ted sem si na internetu stáhla další díl a du zjistit jak to bude dáll.. ;) tak za neurčitý čas kouknětě na komentáře u další knihy.. :P :D

02.02.2012 4 z 5

Ledová pustina Ledová pustina Maite Carranza

asi před pěti minutama sem tuhle knížku dočetla a musim souhlasit, že je překvapivě lepší než jednička.. nechci toho moc prozdradit. ale všechno se najednou jeví uplně jinak a nakonec je to docela zvrat.. ale hrozně mě štve, že ještě ani nevyšel 3. díl a já sem ted už jenom napjatá, jak to bude dál... ;)

02.02.2012 5 z 5

Upírova fotografie Upírova fotografie Kevin Emerson

možná jeto tím, že sem na to už moc stará, nebo to jenom není můj styl.. prostě mě to vubec nebavilo a já nevim... kdyby mi bylo tak 10-12 asi by se mi to i docela líbilo, ale ted už fakt ne,.. ;)

25.01.2012 1 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Když sem začla číst tenhle díl, byla to už docela dlouhá doba tý doby co sem četla ostatní díly.. takže moje posuzování je už trochu zkreslený, ale hrozně se mi líbilo, že už se konečně sblížil Damon s Elenou, ale nechci moc prozradit.. to je tak celý co o tom řeknu... no jenom se mi zdálo, že by se tam mohlo stát trochu víc věcí, ale aspon se to neprotahovalo jako u jiných nejmenovaných knížech o upírech, ale i jiných.. je to přesně tak dlouhý jak je potřeba a byla sem spokojená.. :)

25.01.2012 5 z 5

Kdo jiný než ty Kdo jiný než ty Cecily von Ziegesar

já knihu četla někde uprostřed a je to v pohodě.. podle mě je to vlastně jedno.. :) jako v celé serii.. ;)

23.01.2012 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

nijak se neliší od průměru ostatních knih serie.

na začátku bylo zajímavý pozorovat příběh očima Jacoba, ale pak už mi to přišlo jen jako prodlužování, když se Bella už stala upírem, na začátku se mi to strašně líbilo, ale pak.. zase jen prodlužování.. a konec... bylo tady psáno, že by se z toho mohlo vytáhnout víc a s tim souhlasim. ale představa že by sebitva, která byla popsaná dala vyhrát mi nějak moc nejde k mysli.. ale i tak takový nedokončený.. Meyer tam mohla dát aspon nějakou obět, která nějak akčnějc zemřela.. ne jenom Irina, která aspon mě byla absolutně ukradená... příběh naprosto průměrný.. ale spíš naa spodní hranici, jako ostatně celá serie

pak musím podotknout, stejně jako Rockwood, že překlad byl příšerný. Je pravda že sem to ještě k tomu četla na počítači stažený z internetu a byli tak příšerný překlepy a někdy sem ani nepochopila význam věty, ale i tak Jacob tam byl napsanej Jákob, Edward Eduard apod.. a taky si musím postěžovat na to kým... protože sem to měla na tom pc, už sem to pak nevydržela a nahrazovala to jinýma slovama...

no a protože jeden krásně dlouhý komentář sem dal Rockwood a protože nechci aby někomu přišlo že ho jenom kopíruju (což není pravda, naše názory se někde lišej - ale často ne) tak už končim a vystačim s s tim co sem už napsala, adio

16.01.2012 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

zatim sem nečetla Rozbřesk, ale zatim nejlepší kniha z celé serie.. ale tim nemyslim že je to nějaká fantastická kniha... je lepší než film, ale její uroven pořád nic moc.. i když se tam aspon už dělo něco téměř celou knihu, což se o předchozích knížkách říct nedá.. ale aby toho nebylo málo, tak se to krásně vyvážilo ostatníma knihama dialogy typu:

"Je pozdě," zopakoval šeptem, znělo to jako broukání, hlas měl hebčí než hedvábí. " Spinkej, Bellinko. Ať se ti něco hezkého zdá. Jsi jediná, která se kdy dotkla mého srdce. Vždycky ti bude patřit. Spi, moje jediná lásko.

Asi to měl být pokus a romantiku, ale tohle je fakt kýč a čeho je moc toho je příliš...

14.01.2012 3 z 5