Adulina12 Adulina12 komentáře u knih

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

dobře udělaný, ale už to podle mě není tak podařený jako 1. díl.. a zrovna ted sem si na internetu stáhla další díl a du zjistit jak to bude dáll.. ;) tak za neurčitý čas kouknětě na komentáře u další knihy.. :P :D

02.02.2012 4 z 5

Upírova fotografie Upírova fotografie Kevin Emerson

možná jeto tím, že sem na to už moc stará, nebo to jenom není můj styl.. prostě mě to vubec nebavilo a já nevim... kdyby mi bylo tak 10-12 asi by se mi to i docela líbilo, ale ted už fakt ne,.. ;)

25.01.2012 1 z 5

Kdo jiný než ty Kdo jiný než ty Cecily von Ziegesar

já knihu četla někde uprostřed a je to v pohodě.. podle mě je to vlastně jedno.. :) jako v celé serii.. ;)

23.01.2012 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

stručně.. kniha má podle mě hrozně pomalej rozjezd, ale aspon se tam podle mě něco dělo, narozdíl od stmívání, kde byl záchvěv nějakýho akčního prvku.. je škoda že tady není hodnocení s půl hvězdičkou, protože bych dala 3.5

14.01.2012 3 z 5

Nezapomeň na mne Nezapomeň na mne Cecily von Ziegesar

2. kniha kterou sem z edice četla... byla o 2 hvězdičky horší než 1. a hodně sem jí s ní posuzovala, kdyby byla tahle 1. možná by to posuzování dopadlo jinak, ale i tak doporučuju přečíst.. ale začněte možná s jinou.. ;)

26.12.2011 3 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

čekala sem jen další podobný příběho upírech, ale mile mě překvapilo, že je to neco uplne jinýho.. ve vetsine je, ze hlavní hrdina/hrdinka je takovej, že potlačuje svoje prave a nebo tam sou upíri daný jako celkem hodny, ale nepochopeny druh.. tady je to proste tak,, ze hlavni hrdinka neni zadny milaček co nikdy nikomu nic neudělal.. mohla by být jen tlustší.. ale tak to už není tak dulezitý.. ;)

05.12.2011 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

tuhle knihu sem si přečetla protože mě zajmalo o čem se tam vlastně všichni zmiňují.. čekala sem že to bude něco fakt dobrýho, asle asi sem měla čekat trochu mín a nebýt takový optimista.. neřekla bych přímo propad, to vůbec ne, ale už sem se těšila až to konečně dočk´tu a budu moct jít dál.. některé úseky mě bavili, ale když už tam bylo hoodně stránek a daném tématu, a v podstatě se tam nic nezměnilo, byla to pro mě trochu nuda.. ale i tak doporučuji přečíst pro milovníky upírů, protože to je prostě upíří klasika.. ;)

20.09.2011 3 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

podle mě moc dobrá knížka.. sice je dost ukousnutej závěr, ale zase když už to nepokračuje a je tam nám známý konec, dá se celkem předpokládat že to minimálně na delší dobu pořád bude "smutné". ovšem Sára si to podle mě i zaslouží, protože, ač má ode mě nějaké sympatie, je to taková mrška.. a hlavně nakonci, když ho práskla, tak to podle mě byla mrcha.. takže bych se nedivila,kdyby ji už Dan ani nechtěl..

29.08.2011 4 z 5

Patnáctka v tom! Patnáctka v tom! Ros Asquith

tohle je knížka opravdu pro náctileté a mě přišla dost možná pravděpodobná.. jistě, všude jsou nějaké nadsázky , takže to není nic hrozného... je to přitom vtipně napsaný a podle mě to dost vystihuje některé pocity teen..

29.08.2011 4 z 5