Admirable Admirable komentáře u knih

Vědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrti Vědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrti Cody Cassidy

Pěkné oddechové čtení s dobrým humorem a spoustou vědeckých faktů.

22.04.2019 4 z 5

Praha v srdci Praha v srdci Renáta Fučíková

Úžasná kniha s moc pěknými ilustracemi.

22.04.2019 5 z 5

Tribunál smrti Tribunál smrti Noah Gordon

Hezká knížka, ale není úplně na vrcholu literatury z lékařského prostředí, více mě třeba zaujali Doktoři.

08.03.2019 3 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Nejlepší kniha! Pořád se k ní ve své mysli vracím, vzpomínám na některé momenty z knížky. Byla to hodně čtivá knížka a určitě si jí ještě přečtu.

10.02.2019 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Moc hezká knížka! Akorát mě trochu mrzelo, že se tam moc neobjevoval Edward. Ale určitě už se těším na další díl! :D

14.07.2018 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Úžasná kniha, u které se ve mně vystřídaly snad všechny emoce! Skvělá motivace, poutavý příběh a hezký styl vyprávění. :) Určitě doporučuji!

13.01.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Naprosto úžasná kniha, je určitě jednou z těch, ke které se vždy budu ráda vracet. Rozhodně doporučuji!

13.01.2018 5 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Naprosto skvělá knížka! Příběh mi přišel hodně zajímavý a napínavý. Také se mi hodně líbilo, že se v té knížce pořád něco dělo. A ten konec jsem opravdu nečekala! Tato knížka se prostě četla jedna radost. :)

23.08.2017 5 z 5

Miluj mě víc Miluj mě víc * antologie

Od této knihy jsem asi čekala něco víc. Většinou se mi ty povídky nelíbily, ale jedna mě opravdu zaujala a to ta od Jiřího Suchého.

23.08.2017 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Snad nejhezčí knížka, kterou jsem kdy četla :)

20.07.2017 5 z 5