Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Opět krásný a upřímný příběh plný romantiky! A díky dvojčatům se mi líbil o to víc. Chudák Eloise to s nimi neměla ze začátku vůbec jednoduché. A ani s Fillipem :-D
I tak byl tento díl stejně skvělý jako ty díly předešlé.

27.12.2017 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Opět krása! Nemůžu si u této série na nic stěžovat. Je čtivá, romantická a hlavně zábavná, což velice oceňuji, protože jinak by neměla takové kouzlo, jaké doteď má.
Sice je příběh ve stylu ošklivého káčátka a pohledného mladíka, který se opakuje nejen u této knihy, ale i tak mám pro tyto příběhy velkou slabost. Nemůžu si pomoct. Přijde mi to vždy velmi romantické, i když nereálné :-D
Takže mi nezbývá než dát plný počet hvězdiček...prostě skvělá kniha.

20.12.2017 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Velmi dobrá kniha, u které se dokážete velmi pobavit. Kniha mě hned zaujala neobvyklým obsahem a rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla. Rozhodně nezklamala :-)

11.12.2017 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Na konci jsem byla opravdu napjatá, jak nakonec příběh skončí. Po přečtení jsem si pak v klidu oddechla. Ale za srdce mě hlavně chytla fretka Dodger....takového oddaného mazlíčka bych si také přála. Vyklubal se z něj velmi pozorný a milý domácí mazlíček :-)
Jsem ráda, že se pomale všechny postavy daly dohromady se svými protějšky. Moc krásná kniha :-)

31.08.2017 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Mně se kniha moc líbila. Byla v ní zajímavá zápletka, kterou jsem začala luštit až od poloviny knihy. Pak už se dalo celkem tušit, co se stane, ale i tak jsem stále váhala.
A dokonce až teď jsem si uvědomila, že se jedná o druhý díl série...no nevadí. I tak si první díl přečíst musím! :)

14.08.2017 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Já tuhle sérii miluju! Začalo se to pěkně zamotávat a já už jen čekám, kdy se to zase pomale rozmotá. Děj je v téhle knize naprosto úžasný!
Musím přiznat, že u tohoto dílu jsem si taky trochu pobrečela. To prostě nešlo na konci zadržet. Bylo mi tak líto doktora Erlanda! Ale nemění to i tak nic na faktu, že kniha je i tak skvělá.
A teď honem na poslední díl! :D

06.08.2017 5 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Psaní Julie jsem si naprosto zamilovala! Kniha byla čtivá, zábavná a naprosto úžasná. I když se jedná o středoškolské prostředí s podobným námětem, i tak mě toto téma stále baví číst. Rozhodně tuto knihu doporučuji! :-)

16.07.2017 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

I když jsem nejdříve váhala, zda si knihu přečíst, nakonec jsem neodolala a knížku si opravdu přečetla. Překvapilo mě, jak rychle jsem došla ke konci. Kniha byla vážně čtivá a docela i poučná. Pro někoho může být i inspirací, jelikož někdy opravdu nevíme, jaké přátele si vybíráme. Tato kniha to jen dosvědčuje.
Během čtení jsem se bavila a ráda knihu doporučuji všem, kteří mají rádi romantiku a hledají knížku na zabití odpoledne. Tahle se na to totiž perfektně hodí :-D

28.06.2017 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Tahle kniha mě prostě chytla za srdce! Stala se z ní jedna z mých nejoblíbenějších knih, a i když je to jen další podobný scénář, který se opakuje pořád dokola, mám ho pořád ráda.
Kniha je skvěle napsaná, a i když jsem nečetla ostatní předešlé díly, i tak jsem se snadno seznámila s ostatními postavami, které mi byly sympatické.
Knihu jen doporučuji! :)

07.05.2017 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Kniha se mi líbila, ale mnohem víc se mi zamlouval díl druhý :) Ale i tak to nic nemění na faktu, že kniha byla čtivá, vtipná a romantická. Na obou dílech nevidím žádnou chybu. Rozhodně bezvadná oddychovka, kterou můžu jen doporučit :)

04.05.2017 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Příjemná oddychovka :) knihu jsem našla náhodou a rozhodně nelituji, že jsem si ji zakoupila. Hrozně mě zaujal obsah knihy, takže jsem se hned po zakoupení pustila do čtení. Autorka si mě svým psaním získala a já se snadno začetla do děje.
Nakonec musím jen říct, že mi hlavní hrdinka ani trochu nepřipomíná Bridget Jonesovou :D, žádnou spojitost s ní jsem v knize nenašla...
Jinak můžu knihu jen doporučit :)

01.05.2017 5 z 5

Sídlo Blackmoore Sídlo Blackmoore Julianne Donaldson

Tahle kniha mi popravdě moc nesedla. První knihu od autorky ,,Panství Edenbrooke,, naprosto zbožňuji a jen tak ji nedám z ruky. Tam jsem se bez problému do děje začetla, u této to bohužel tak lehce nešlo. I tak ale měla knížka své kouzlo a zajímavý děj, u kterého někdy nevíte, co se stane.

31.10.2019 3 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Za mě jsou všechny díly z této série skvělé, ale tenhle mě bavil asi nejméně. I když díky Nateovi to bylo o něco zajímavější. Okouzlující Emily mě zajímala už od prvního dílu, kdy se hlásila do klubu Tantalos. Některé pasáže se daly sice předpovídat, ale ani to neubralo knize na kouzlu. Přesto se to s předchozími díly nedalo srovnávat. Prostě pěkné oddychové čtení.

30.11.2018 5 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Čím dál lepší.....nic jiného dodat nejde. Už od prvního dílu jsem byla na Adama velmi zvědavá. Popravdě jsem si myslela, že to bude trochu jiný typ osobnosti, než kterou nám Suzanne předložila....ale kdyby to byl uhlazený vévoda beze špetky žárlivosti, nebyl by příběh tak zajímavý. A Sophie....k té snad ani žádné výhrady nemůžu mít. Moc se mi líbila její živá a veselá povaha.
Prostě skvělá kniha, jsem zvědavá na další díl.

10.11.2018 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Já nevím, co jiného říct....jednoduše se mi tato kniha moc líbila! Trochu jsem se zdráhala si ji sice přečíst, díky předchozím komentářům, ale nakonec jsem se to udělala. Rozhodně nelituji. Pár děl jsem už jsem od této autorky přečetla, ale tahle se mi prozatím četla i líbila nejvíc. Diane, ctižádostivá a nevzdávající se žena, která se sama probojovala zpět na vrchol. Samozřejmě díky menší pomoci šarmantního darebáka Olivera. Jejich vzájemné popichování mi hned zlepšilo den.

23.08.2018 5 z 5

Hľadanie prísľubu večnosti Hľadanie prísľubu večnosti Jennifer Probst

Opět úspěšná série této autorky. Každý díl byl originál, díky tomu jsem byla vždy příjemně překvapena průběhem děje. Arilyn byla z nich nejzajímavější, protože v předchozích dílech o ni velká zmínka nebyla. Už jen díky tomu jsem byla zvědavá, jak její příběh dopadne.
Nejvíc mě dojala záchrana malé čivavy Pinky. Díky ní se ze Stona stal obětavý a milý člověk, samozřejmě taky díky Arilyn.
Určitě je tento díl jak zábavný, tak romantický. Rozhodně stojí za to si přečíst nejen tento díl, ale i celou tuto sérii :-)

05.07.2018 5 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

Kniha se mi nejdříve zalíbila díky obsahu, tak jsem neváhala a koupila si ji. A dobře jsem udělala. Hned od začátku mi byla Christina sympatická a po celou dobu čtení jsem s ní její příběh prožívala. Bylo v ní všechno, co od dobré knihy očekávám: Dobrodružství, napětí a samozřejmě romantika. Krásná kniha na odpoledne :-)

07.05.2018 5 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Trochu jsem se zdráhala si tuto knihu přečíst, ale i tak jsem neodolala a koupila si ji. Vážně nelituji. Hned po prvních stránkách jsem se ponořila do děje a nemohla se od ní odtrhnout. Hlavně malá May si mě získala. Ihned mi byla sympatická a stejně tak i ostatní postavy, ale ona mi okamžitě přirostla k srdci.
Sice je tato kniha moje první od této autorky, ale určitě ne poslední. Prostě krásná oddechová knížka, kterou doporučuji přečíst :-)

22.01.2018 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Na tenhle díl jsem byla velmi zvědavá, jelikož o Francesce jsem se v předchozích dílech nic moc nedozvěděla. A podle očekávání kniha nezklamala. Bylo mi líto chudáka Michaela, který musel skrývat své city, jak před bratrancem, tak před Franceskou.
Spisovatelka si i přes to s touhle dvojicí skvěle poradila. Jako zatím s každou.
Opravdu smutný, ale zároveň krásný příběh, který doporučuji přečíst :-)

01.01.2018 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Za mě spokojenost! Lucy se mi líbila už od začátku díky své sebejistotě a smyslu pro humor. V některých částech příběhu to bylo někdy opravdu zajímavé, hlavně v potyčkách s vévodou. Vždy jsem čekala, jaké reakce oba předvedou a musím přiznat, že nikdy nezklamali. Takže za mě tuto oddechovou romantiku doporučuji! :-)

28.11.2017 5 z 5