Adelaki Adelaki komentáře u knih

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Moje treti kniha od autorky a bohuzel musim rict, ze asi nejslabsi... Ze zacatku jsem byla z knihy nadsena a rikala jsem si ze to bude na 5* ale postupne je to trochu nudne a prilis zdlouhave a tak nejak hodne neuveritelne. Ani konec nebyl nijak prekvapivy, takze bohuzel jen 3*. Kazdopadne styl autorky se mi moc libi, jeji knihy se skvele ctou a maji originalni zapletky, takze se tesim na jeji dalsi knihu

16.11.2019 3 z 5

Kniha je takový průměr. Na odpočinkové čtení na dovolené ideální. Jsou to v podstatě články z blogu autorky, kde píše své příhody ze života letušky. Možná jsem čekala, že se o zaměstnání letušky dozvím z knihy více a při čtení mi vadilo, že se tam spoustu věcí opakovalo - že zaspala, co všechno snědla, atd., ale historky jsou zábavné a člověk se u nich občas i dost nahlas zasměje :)

29.07.2019 3 z 5

Max a hledání vyšší pravdy Max a hledání vyšší pravdy Karan Bajaj

Kniha opravdu nebude pro každého, ale spíše pro někoho, kdo se zajímá o jógu a trochu o duchovno, nějaké osvícení, hledání smyslu života....
Kniha se mi zpočátku líbila, četla se sama, bavila mě..ale asi tak do poloviny. Pak už to na mě bylo trochu moc, kdy *SPOILER* hlavní hrdina měl skoro až nadpřirozené schopnosti a ten konec už jsem dočetla bez zaujetí, protože mi bylo jasné, že to skončí nějakým osvícením a koncem cesty za smyslem života. Pro mě prostě moc duchovní a abstraktní, ale věřím, že někomu se kniha určitě může líbit.

29.07.2019 3 z 5

Zapomenutý pokoj Zapomenutý pokoj Lincoln Child

Nenadchne, ale ani neurazi. Do knihy jsem se nejak nemohla zacist a několikrát jsem málem odložila, ale nemám ráda nedočtené knihy. Hlavní hrdina mi byl nesympatický a zápletka o ničem. Pokud od knihy nic nečekáte, tak proč ne, ale pokud číst nebudete, tak rozhodně o nic nepřijdete.

03.01.2019 3 z 5