adela3429 adela3429 komentáře u knih

Skleněná republika Skleněná republika Tom Pollock

K prvnímu dílu jsem napsala toto:
Nesmírně originální příběh, za který si autor určitě zaslouží jedničku s hvězdičkou, ale právě tím, že se vymyká všemu, co bylo dosud uvedeno na trh, se najdou pochopitelně i čtenáři, kterým nebude příběh moc sedět. Já jsem bohužel jedna z nich. Originální a poutavé to je, ale můj styl zase až tak ne. Ale jsem ráda, že jsem si knížku přečetla, protože je to vážně něco úplně nového, a pokud rádi experimentujete, měli byste se do knihy pustit :)

Co se týče dílu druhého, líbil se mi víc, než ten první, ale stále jsem si na autorovo psaní nedokázala zvyknout. Pro ty, co mají rádi novinky a originální náměty, musí být tato série super, ale já se spíš radši držím zajetých kolejí, proto jsem se na zadek neposadila ani ze Skleněné republiky. Třetí díl si ale určitě přečtu, jsem zvědavá, jak to dopadne.

26.12.2015 3 z 5

Syn Londýna Syn Londýna Tom Pollock