adela2230 adela2230 komentáře u knih

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Skvělé shrnutí serie. Je skvělé si moct přečíst, jak hrdinové knih pokračují v životě. Velmi dobrý nápad, jak vše ukončit.

31.01.2023 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Kniha je skvělá, přečetla jsem ji skoro jedním dechem. Je to romantická oddechovka, která je jina než předchozí knihy, ale přitom super.

24.12.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Je to rychlý příběh, kde mají sice hlavní postavy problémy, ale rychle se to vyřeší. Je to taková klasická romanticko-erotická kniha.

05.11.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Zajímavý příběh, ale něco mi tam chybělo. Ze začátku jsem se nemohla začíst, prostředek se mírně rozjel a konec, takový od jisté chvíle předvídatelný. Po předchozí sérii za mě mírně zklamání.

13.10.2022 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Kniha mě velmi překvapila. Vím, že autorka už ma knihy s touto tématikou, ale nějak jsem se jim vyhýbala. Ovšem tato kniha to předčila. Nemohla jsem se odtrhnout hned od začátku a pořád jsem byla v napětí, co se bude dít. Občas jsem měla problém s chováním Hříšníka, ale to se pak dalo přejít.

16.09.2022 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Velmi povedená kniha. Spád to mělo od začátku. Skvělé bylo i to, že klasická zápletka, ktera rozděluje hrdiny byla krátká a vlastně ne tak obrovská, jako obvykle. Opět vydařené dílo.

03.09.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha má zajímavý příběh, ze začátku mi příběh přišel mírně zmatený a zdlouhavý. Ale pak nastaly zvraty, které knize dodaly spád a pak se kniha četla velmi dobře.

25.07.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha není špatná, ale občas mě dost rozčilovalo chování hlavní hrdinky. Jinak se to čte dobře, prostě oddechová romantika.

13.06.2022 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Příběh měl spád. Jen mi trochu vadilo to zaměření na Alexe, řekla bych, že to bylo až moc rušivé a otravné.

02.06.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Zajímavá kniha, ze začátku jsem měla problém se začíst, ale pak už se nešlo odtrhnout.
Kniha nuti k zamyšlení nad danými situacemi a udržuje čtenáře v napětí.

30.05.2022 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Super příběh, velmi dobře psaná. Možná bych některé části zkrátila. Jinak, ale super, člověk opravdu do konce netuší, kdo je pachatel.

27.05.2022 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Není to úplně můj šálek kavy. Ale kniha je čtivá. Příběh začíná byt hodně chytlavý az tak po půlce, ze začátku je to takové klidné a nezáživné. Nakonec je zápletka překvapivá.

20.05.2022 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Zajímavý příběh, kde je vzájemná chemie od začátku knihy. Děj se pak vyvede zajímavým směrem, kdy možná postavy až moc přemýšlejí a kniha pak trochu ztrácí na svém lesku. Ale není to nijak zvlášť neobvyklý příběh, tyto autorky většinou nezklamou a sází na jistotu.

15.05.2022 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Velmi povedený díl. Dokáže pohltit, tady se vyskytlo více problémů z obou stran, což knihu dělalo ještě lepší.

04.05.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha se nečte špatně. Měla jsem problém se trochu více začíst do příběhu. Konec byl překvapivý, ale než se k němu člověk pročte je to v některých částech až zbytečně zdlouhavé.

06.11.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Velmi povedené pokračování. Příběh byl trochu jiný, než ty "klasicke" knihy tohoto typu. Čte se velmi dobře a napíná až do konce.

23.04.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Kniha je super, ale příběh mě zas tak neupoutal. Autorky mám moc ráda, ale tahle kniha mě tak moc neuhranula. Jinak je příběh skvěle propracovaný a je zde i ukázka nemoci. Ale na pět hvězdiček to bohužel nestačí.

30.08.2020 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Příběh je od začátku poutavý. Je fascinující co dokáže sama hrdinka. Výhodou jsou i krátké kapitoly, které dodávají spád pro příběh.

19.07.2020 5 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Ani druhý díl nezklamal, autorka píše dobře, a člověk nemá potuchy kdo za tím stojí až do konce knihy. Super kniha.

15.07.2020 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Velmi dobře napsané. Není to jen klasická láska ze střední, ale jsou zde propojeny hlubší problémy, které člověka zasáhnou a donutí přemýšlet.

15.07.2020 5 z 5