Adel822 Adel822 komentáře u knih

Pohádky česky, anglicky Pohádky česky, anglicky Anna Sójka-Leszczyńska

Kniha je rozdělená na český a Anglický text je tam méně textu což mi vyhovovalo protože se i Anglický text lépe četl, bylo také fajn že byly přeloženy některé jednotlivé slova s obrázky podél stránky.
Má nádherné ilustrace.

29.11.2020

Šmouloplán a čtyři další příběhy Šmouloplán a čtyři další příběhy Pierre Culliford

Další šmoulí příběh z mnoha je fajn ale za mně není jeden z nejlepších.

Ottova velká hrníčková kuchařka Ottova velká hrníčková kuchařka Jaroslav Vašák

Skvělá a velmi obsáhlá kuchařka.

Jak přišly na svět pampelišky Jak přišly na svět pampelišky Irena Gálová

Tato kniha je překrásně zpracované ty ilustrace básně povídky celé to do sebe perfektně zapadne a vrchol všeho je krásně namluvené CD které je přiložené v knize.
Ale hůře se čte takže podle mého je vhodnější pro starší čtenáře nebo pro předčítání těm mladším.

Babička Babička Petr Prouza

Velmi hezky zpracovaná kniha Babička v pojetí pro menší čtenáře.
Myslím že je dobré seznamovat děti jednoduchou a zábavnou formou s klasickými díly.

29.11.2020

Pohádky bratří Grimmů 1 (7 pohádek) Pohádky bratří Grimmů 1 (7 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Sbírka klasických poměrně známých příběhů za mně nejlepší o Husopasce.

To nejlepší z večerníčků To nejlepší z večerníčků * antologie

Tuto knihu jsem četla sestrám před spaním kniha je moc hezká ale občas jsou kapitoly na můj vkus moc dlouhé.

Řecké báje Řecké báje Alena Ježková

Četli jsme ji ve škole a k mému údivu mně velmi bavila na tento žánr je velmi čtivá a má hezké ilustrace.

Tajemství staré bambitky Tajemství staré bambitky Evžen Gogela

Kniha se mi líbila byla stejná jako film v knize jsou krásné fotky z filmu.

Heidi a strašidelný zámek Heidi a strašidelný zámek Marie-José Maury

Tuto knihu jsem četla jako malá pořád dokola je krásně zpracovaná a velmi dojemná.
Má překrásné ilustrace.

Heidi na cestách Heidi na cestách Marie-José Maury

Tuto knihu mi mamka četla před spaním když jsem byla malá nedávno jsem ji našla a přečetla znovu a je to jedna z nejhezčích knih co jsem kdy četla.
A ty ilustrace co jsou v knize jsou nádherné.

Pro lásku udělám všechno Pro lásku udělám všechno Luděk Stínil

Kniha se mi moc líbila byla velmi emotivní až na konec ten mně trochu zklamal, jinak moc doporučuju četla se dobře a rychle tak na večer k čaji.

21.11.2020 4 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Knihu tet čtu prvních 50 stránek mě nebavilo ale potom se to rozjelo a sice to není nejlepší kniha co jsem četla ale velmi se mi líbila mohu jenom doporučit všem milovníkům fantazy.

28.05.2019